Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire gondoltatok volna a...

Mire gondoltatok volna a helyemben? Nagyon beégtem apam előtt?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Most va a szulinapom, apammal idén vettem fel a kapcsolatot, előtte nem foglalkozott velem se gyerektartast se semmi törődést nem kaptam. Apum jól menő vállalkozó, ezt szereti is fitoktatni elottem. Megkerdezte h mire van szükségem, minek örülnék szulinapomra es elkuldi csomagban majd nekem erre en irtam neki h egy szép új csizma jól jonne vagy egy kabát. Erre ő vissza irta h ő nem ilyen nagy dologra gondolt, hanem vmi kis apróságra csak csoki vagy hasonlo. Szerintetek nagyon beegtem???
2020. nov. 15. 19:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Írjál vissza, hogy jaj, apa bocsáss meg, nem tudtam, hogy ilyen szegény lettél. Nem kell nekem semmi, látom, hogy több pénzem van nekem, mint neked.
2020. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
99%
Hat ha ezt komolyan gondota jo nagy paraszt.. a hármasnak jo az ötlete
2020. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Kár volt előkerülnie. Hagyd a fenébe.
2020. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem velem van a baj szerintetek se. Arra gondoltam h nem szabadott volna ilyet írnom h csizmat vagy kabátot vegyen....
2020. nov. 15. 19:53
 5/37 anonim ***** válasza:
98%
Nem,sport kocsit kellett volna írnod.
2020. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Savlekotő ***** válasza:
98%

25 év után egy csoki,inkább nem írok semmit,utasítsd vissza a felemelő gesztust. Gyanítom neki nem megy már jól hiába fitogtatja az rég gyanús ha fitogtatni kell a jólétet,90% ban meg már kereső képes gyerek lesz megkeresve azok által aki évekig egy csokit se adtak nulla gyerektartást fizettek,vajon miért?

70F

2020. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
98%
Nincs miért szégyenkezned.
2020. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
98%

Jó nagy gyökér apád van.

Jobb is,hogy eddig nem nagyon ismerted.


Egyébként én valahogy visszavágnék neki,mint a 3-as és letiltanám.

2020. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Eddig 2szer talalkoztam vele. Meghívott egy ebédre, mutatta hogy milyen csudaszep haza van, bemutatott az új 23 evvel fiatalabb felesegenek. Végig arról volt szó h nekik milyen jó az életük, 2 évente cserélik a draga autójukat stb. Nekem egy 18 éves skodam van, még megjegyzést is tett ra a nő hogy csoda hogy odaertem vele hozzajuk, mert h 360kmre laknak tőlünk. Szerintetek ezzel csokis dologgal direkt meg akartak bantani? Egy kicsit olyan jo volt elhinni h kellek apamnak..
2020. nov. 15. 20:14
 10/37 Savlekotő ***** válasza:
98%

Volt itt nemrég egy kérdés ahol bálás turis ruhákat kapott egy lány apjától +mostoha,szerintem engedd el ezt a kapcsolatot.. Tudom az érzés rossz de ha kellettél volna nem 25 év után adna egy szelet csokit..

70F

2020. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!