Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire gondoltatok volna a...

Mire gondoltatok volna a helyemben? Nagyon beégtem apam előtt?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Most va a szulinapom, apammal idén vettem fel a kapcsolatot, előtte nem foglalkozott velem se gyerektartast se semmi törődést nem kaptam. Apum jól menő vállalkozó, ezt szereti is fitoktatni elottem. Megkerdezte h mire van szükségem, minek örülnék szulinapomra es elkuldi csomagban majd nekem erre en irtam neki h egy szép új csizma jól jonne vagy egy kabát. Erre ő vissza irta h ő nem ilyen nagy dologra gondolt, hanem vmi kis apróságra csak csoki vagy hasonlo. Szerintetek nagyon beegtem???
2020. nov. 15. 19:37
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
9%

Mondjuk nem ertekek higyan vett volna neked csizmat vagy kabatit ha nem probalod fel...es egy jo csizma vagy kabat azert 20.000 tol a csillagos eg. Ki tudja neki mennyi a penze, nincs e adossaga stb.

Ettol meg nem egetted be magad. Nyugi.

Apaddal sincs semmi baj es veled se. Mondhatod neki azt, higy bocs neked altalaban a szulinap a "legnagyobb" unnep minden evben es nem tudtad mit kerj es hirtelenjeben ez jutott eszedbe mert erre van szukseged. Mondjuk erre apadnak lehetne annyi esze, hogy akkor kuld bele egy par ezret. De ha csokira gondolt, akkor arra gondolt. De ezthonnan kellett volna tudnod?


Szoval ne ragd magad. Ha kuld csokit orulj annak is. Van apa aki a postara se menne el soha...

2020. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Na de basszus... "mire van szükséged". Ha tőlem ezt kérdezi valaki, biztos nem egy Tibi csokira gondolok, amiért lemegyek a boltba ahelyett, hogy megvárnám, hogy fizetett csomagban megérkezzen.
2020. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
23as imadom amikor valaki egy ennyire nyilvanvalo helyzetben is áldozathibaztatasba kezd.... a kerdező 25 éves. 25évig nem foglalkozott vele a fater akkor annyi elmulasztott szülinapból már csak megtudott volna spórolni egy jó minőségü kabatra vagy csizmara. Masreszt gondolhatna a fater hogy egy 25 éves felnőtt embernek nem a csokika a legfőbb szükseglete ha mar megkerdezi mi kellene neki
2020. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
És kérhetett volna nagyobb dolgokat is a kérdező. Főleg ha az apja ennyire felvág a pénzével. Egy kabát vagy csizma nem hiszem hogy földhöz vágta volna anyagilag. Az öreg kérdezte hogy mire van szüksége. A kérdező mondhatta volna hogy mivel megszólták az autóját akkor vegyenek neki egy újat 😃 De ő értelmes dolgokat kért ami azért a realitás határain bőven benne vannak. Most mit kezdjen egy 25 éves egy csokival? 😂 Ha még tényleg nem kérdezte volna az öreg hogy mi kellene a kérdezőnek és csak úgy vett volna egy csokit neki. Azt mondom oké. De az hogy konkrétan rákérdezett, és utána mentette az irháját és csokikkal akarta kiszúrni a szemét, úgy, hogy milliomos az apja, hát inkább meg sem kérdeztem volna a helyében a kérdezőtől hogy mit is szeretne.
2020. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Tökön vághatom apádat?
2020. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
94%
Apádtól megkérdeztem volna a helyedben, hogy "mi van, kizsebelt az aranyásó feleséged?" 😂 Undorító alak lehet..
2020. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Father of the year 👏👏👏 Gusztustalan tahó
2020. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak osztani tudom azok véleményét, akik egy tajparasztnak tartják ezt a hímivarsejt donort. Ne haragudj, de egy ilyen valamire-nem tudok mit mondani, amivel valakit nem sértenék meg, még a férget se szívesen használnám- polkorrektebb kifejezés a földön nincs.
2020. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Savlekotő ***** válasza:
100%

Valószínű a huszon éves csaja kap csizmát kabátot különben keresni másik pasit,az ilyen páros a zsák és a folt,semmit se vesztettél..

70F

2020. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
95%
25 év után ha nem tud venni egy kabátot meg csizmát,menjen a fenébe.
2020. nov. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!