Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire gondoltatok volna a...

Mire gondoltatok volna a helyemben? Nagyon beégtem apam előtt?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Most va a szulinapom, apammal idén vettem fel a kapcsolatot, előtte nem foglalkozott velem se gyerektartast se semmi törődést nem kaptam. Apum jól menő vállalkozó, ezt szereti is fitoktatni elottem. Megkerdezte h mire van szükségem, minek örülnék szulinapomra es elkuldi csomagban majd nekem erre en irtam neki h egy szép új csizma jól jonne vagy egy kabát. Erre ő vissza irta h ő nem ilyen nagy dologra gondolt, hanem vmi kis apróságra csak csoki vagy hasonlo. Szerintetek nagyon beegtem???
2020. nov. 15. 19:37
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

31/32 Igen, az új felesége mindent kap, főleg hogy januárban jön a közös gyerekük is. En ezt is megertem, boztosan be vannak zsongva. Amikor beszéltem a feleseggel négyszemközt azt mondta hogy örül nekem apám, csak most furcsa neki ez a helyzet es azért nem foglalkozott velem mert messzire költözött és így én nagyon kistem. Hát ez nem magyarázat erre..

Rosszul esett, főleg hogy most mondták le a Las Vegas-i nyaralasukat a virus miatt, amivel apam hencegett h potom 4 millio volt es odaveszett a 30szazaleka...hat igen...

2020. nov. 16. 06:50
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
De csóró egy kabátot megvenni 😂 Valószinű hogy most az új gyerekbe fogja forgatni a pénzét,bár lehet az a szerencsétlent is elfogja hagyni mint téged. Emlékeztet ez az egész a párom családjára, a párom az idősebb gyerek, de ő házasságon kívül és igen korán született, így vele nem törődtek semmit, volt hogy az apja elfoglalta az ágyát és a 10 éves gyereke a földön aludt. Az öccsét meg, aki már az új asszonytól van, azt meg tejben-vajban fürösztik.
2020. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nagyon sz@r lesz, de engedd el. Semmi szükséged rá. Csak rosszabb lesz ezek után is. Előkerült ennyi év után, de most gyorsan el kell tűnni előle. Neked lesz sokkal jobb majd, hidd el. ♥️
2020. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pi..ba. az uj asszonyka meg had hidje hogy az o gyerekevel mashogy fog banni. Majd rájön. Ne haragudj ha messze lakok attol anyagilag nem kene leszarni 25 evig. Biztos mondtam volna hogy akkor vegyel jobb autót. Tenyleg ne fuss ilyen emberek utan. Te fogsz sérülni. Neki te nem jelentesz semmit.
2020. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Irj neki,hogy esetleg egy csomag rágót küldhet,ha nem túl megterhelő.
2020. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez most rendesen felb.szott... sajnálom hogy egy pillanatig is kellemetlenül érezted magad emiatt miközben a s.ggarc
2020. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
*ő a s.ggarc
2020. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!