Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tereljem el a figyelmem...

Hogyan tereljem el a figyelmemet arról, hogy egyszer elveszítem anyukámat?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor eszembe jut. Mindig sírok, ha belegondolok, de annyira, hogy abba hagyni sem tudom a sírást. Én nem tudom, hogy fogok anyukám nélkül élni tovább. Szeretnék én is családot, de úgy érzem, ha anya nem lesz többé én belehalok, akkor is, ha 50 éves leszek vagy bármennyi. Nem élném túl a fájdalmat, mindig az jutna eszembe, hogy mennyi mindent megtett értem, féltett, óvott gyerekkoromban és nagyon szeretett. Annyira fájdalmas lesz visszagondolni a jó élményekre is vele, márpedig tuti azok jönnének elő.


Azt kívánom, bárcsak ne kéne megtapasztalnom, hogy milyen elveszíteni anyut, és tudom, hogy még nagyon sok időt tölthetünk együtt, ha szerencsénk van és természetes úton megy majd el, mert most még csak 43 én meg 16. De akkor is annyira félek és mostanában sírva is alszok el emiatt, mert képtelen leszek utána élni. És minél több élményt átélek vele, annál nehezebb lesz majd elengedni és annál jobban fog majd fájni, ha elmegy. Most is tudom, hogy a konyhában főz és bármikor odamehetek, láthatom,megölelhetem, beszélhetek vele, és iszonyatos fájdalommal tölt el, hogy ez nem mindig lesz így és már megint sírok is :(. Én nem tudom, hogy lépjek túl ezen a gondolaton, de így nem tudom élvezni az életet, ha mindig csak a halálon jár az eszem. Hogyan felejtsem el ezt a gondolatot?



2020. nov. 17. 18:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20%

Mennyi mamafüggő nagy gyerek, szörnyű.

Nem lettem idióta, és a párom is jobban szeret, mint a saját szüleit. Ez alap, különben a házasság csak egy darab papír. De ezt egy infantilis mamamfüggő úgysem fogja megérteni. Csak a férjeteket, feleségeteket, gyerekeiteket sajnálom. Majd lesz nagy megreccsenés, ha a nagypapa, nagymama eltávozik. Én szóltam elrőre...

2020. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Alap hogy az emberhez a férje / felesége áll a legközelebb."


16 éves gyerekről beszélünk, te szerencsétlen.

Mellesleg a házasságok felé válással végződik, és fennmaradó másik fele sem tökéletes

2020. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
65%
Kezeltesd magad 21:)
2020. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Na te sem fogsz soha leválni anyádtól xd amikor én 16 voltam, heti kétszer beszéltem maximum vele telefonon, nem hogy bőgtem volna amiatt hogy egyszer neki is leállnak a létfontosságú szervei. Remélem egy pasi sem lesz olyan hülye hogy egy infantilis bőgőmasina mellett kötelezi el magát.
2020. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24 Senki se kerdezte
2020. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 AlyssaDia válasza:

Most itt nem rólad van szó ès igen, 16 èvesen mèg mindenki gyerek elèg szomorù, hogy ilyen stilusban beszèlsz ezzel a lànnyal, a lànnyal aki segitsegèrt fordult hozzànk,a làny akit nem is ismersz itelkezel es undorìtó hogy ilyeneket kèpes vagy ìrni akàrkinek.Egy megkeseredett alak vagy aki irigy , mert neki van neked nincs .Biztos jobban erzed magad hogy egy erzekeny lelekbe sikerult ma is belerùgni. Bravo, a hozzàd hasonlók mèrgezik ezt a k*va vilàgot,es sajàt magadat is, de van egy tippem hogy nem vagy igazan boldog, es elarulom amig igy àllsz a vilàghoz a vilàg is ìgy fog hozzàd àllni.

Gondolkozz el hogy beszèlsz az embertarsaiddal.


22/L

2020. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm drága 26-os válaszoló, nagyon kedves vagy, hogy kiállsz értem, de nem bántott meg, nyugi :)

Sajnos sok ilyen emberhez volt már szerencsém ezen az oldalon, szóval már kitapasztaltam, hogy az ilyenekkel nem kell foglalkozni, mert aki ilyet ír annak nincs rendben az élete. De sajnálom emiatt. Remélem majd jobb lesz neki, bármi is legyen a baja szegénynek.


Amúgy meg a normális válaszokat nagyon köszönöm. Megpróbálok nem ilyenekre gondolni, és örülni a jelennek és kihasználni annak minden pillanatát :)

2020. nov. 18. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!