Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülői látogatásra mit illik...

Szülői látogatásra mit illik vinni?

Figyelt kérdés

2.5 éve nem voltam már otthon és vőlegényem szerint hiányzom már a szüleimnek. Menni fogok orvos miatt haza, ami 500 km-el arrébb van ahol jelenleg tartózkodom. Sok volt a veszekedés, menekülve jöttem el otthonról, de mostanában már nem tekintek rájuk akkora gyűlölettel mint az elmúlt pár évben. Főleg mióta megtudtam, hogy anyukámnak műtétei voltak, megenyhült a szívem. Meg ő is másképp beszél már velem, kedvesebb lett. Arra gondoltunk, hogy vinnénk nekik valami ajándékot és beszélgetnénk velük. Csokit szeretik pl.: toffifee, Merci ezeket nagyon.

Általában mikor a rokonaink látogattak meg minket akkor ajándék kosarat hoztak, de párom szerint az túlzás lenne.


2020. nov. 18. 06:49
1 2
 11/18 anonim válasza:
60%
Jól választottatok! Én három évig nem láttam őket, 200 km-re laknak. (butaságon vesztünk össze) Tavaly márciusban vittünk egy szép kosarat, anya főzött finomat, megbeszéltünk mindent. Azóta szinte naponta hívjuk egymást! A szülő az szülő. Hiányoztak.
2020. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
lehet :(
2020. nov. 18. 10:22
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Mi hasonló helyzetben voltunk, két évig egyáltalán nme láttuk egymást, majd rokonok unszolására meglátogattuk őket, hát semmi jó nem sült ki belőlle, azóta eltelt 3 év, és semmi nem válozott. Remélem nektek jobb lesz.
2020. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem hiányoznak még most se, egyszerűen megsajnáltam, hogy két műtéte volt és kedves lett. Meg a borítóképem is leutánozta. Párom szerint ez azt jelenti hiányzom neki.
2020. nov. 18. 10:24
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha valóban hiányoznál neki, már rég megpróbálta volna ő helyrehozni a kapcsolatot...
2020. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pontosan, én anyósom is mindig sír, hogy milyen rossz hogy ilyen a kapcsolatunk, de az elmúlt 6 évben egyszer se hívta fel a lányát.....
2020. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
Tehát maradt a kosár, Azért kösz hogy lepontoztatok...
2020. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A Merci csoki az megfelelő ajándék lenne szerintem.
2020. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!