Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem meg anyával?

Hogyan beszéljem meg anyával?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar hogy anya nem tisztítja cipőit.

Sajátomat 10 éves korom óta tisztítom. Amíg otthon laktam megcsináltam az övét.

Ciki mert ha elmegyünk valahova megbámulnak minket a koszos cipője miatt. Ez őt nem zavarja. Szerinte úri dolog.

Mit tegyek. Minden cipőtipus retkes.


Hülyeségnek kíméljetek.



#cipő #anya #Koszos cipő
2020. nov. 18. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hànyszor kérdezed még meg?

Sikàld ki őket

2020. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
A múltkor is leírtuk, hogy az ő dolga, közöd nincs hozza.
2020. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megbámulnak a cipője miatt :D :D
2020. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Verd meg. Eszed meg van hozzá!
2020. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig sáros/koszos, mert a kutyám folyton a lábamra lép, mikor simiért jön (német juhász keverék, szóval nagy mancsai vannak). Nem fogom emiatt naponta 3x sikálni és én még nem vettem észre, hogy mindenki a cipőmet nézné, ha meg mégis, pont lesz*rom.
2020. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a mániád? Mert beteges, ha komolyan kérded akkor a mániá hogy tisztogatni kell ha meg trollkodsz csak akkor az.
2020. nov. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, biztos mindenki egy öreg/középkorú asszony cipőjét bámulja egy átlagos helyen. Azzal meg úgyse fogsz megetetni, hogy a színházba is sáros bakancsban megy.
2020. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát... Kívülről nézve valóban nem tűnik akkor problémának a problémád, úgyhogy nézd el a többiek válaszát.

Személy szerint én is pont letojom a saját cipőm, másokét meg főleg. Persze, van az a határ, amit nem visel már el a szemem. ;)

Anyukáddal pedig: mondd meg neki, egyenesen. Ne kertelj, akkor nem fogja komolyan venni. ;) Mondd el neki, hogy hogyan érzel a koszos cipők iránt. Ha akarja, megfogadja; ha pedig őt sem hatja meg ez a téma, akkor a jövőben is tűrnöd kell. :D

De valóban kár ezen frusztrálnod magad, hidd el. Aki ez alapján alkot teljes véleményt valakiről, az meg is érdemli! ;)

2020. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!