Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy anyám elfogad...

Mit tegyek, hogy anyám elfogadja, hogy létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy évvel fiatalabb nálam. A legesleges legjobb barátom. Lány barátom. nem vagyunk szerelmesek, csupán szeretjük egymást, mindenhol együtt vagyunk, jóban rosszban, mint két testvér. Szó szerint úgy jellemezzük magunkat, hogy testvérek. Bátyus és hugi. Akiért a vesémet odaadnám. Mindkettőt.


És anyámat valamiért ez zavarja, vagy nem is tudom. Amikor ülünk egymás mellett és a fejét a vállamra hajtja nem értem miért hiszi anyám, hogy ő a barátnőm.


És most is azzal nyaggat, hogy titkolok előle valamit, kirekesztem. Csak azért, mert azt mondom, hogy nem a barátnőm.


2020. nov. 18. 20:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%
Ezekről a fiú-lány barátságokról úgy beszéltek, mintha nem léteznének biszexek is. :D
2020. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi hamuba sült hülyeséget, te jó ég! :O

Miért olyan nehéz elhinni, hogy van fiú-lány barátság? 16 éves korom óta van két lány barátom, most vagyok 30 és sosem gondoltunk egymásra szexuálisan. Családtagokként tekintünk egymásra, ezt hiába próbálja megmagyarázni az ellentábor. Az ember nem olyan, mint a villanykapcsoló, két féle állással. Nem csak a közöny és a szenvedély van két végletként.


Kérdező, engem is megpróbált összehozni a fél világ a két lánybarátommal anno, jót nevettünk rajta és ugyan úgy elvagyunk. Ti is ugyan úgy ellesztek, csak kezeljétek türelnes humorral a próbálkozásokat. 😄🤘

2020. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is volt egy "bátyám" anno a suliba. Par ev után ossze is jöttünk. Gyönyörű szerelem lett belőle.
2020. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
6%

a barátnődnek van pasija? Milyen nyálgép a szerencsétlen, hogy hagyja ezt a barátságotokat? Az evolúció precíz szabályai szerint, ha egészséges a versenyző, akkor már 17 évesen bőven túlteng a tesztoszteron, éjjel-nappal áll

a farkad nő közelében(is), és éjjel el is folyik a felesleg, ha nem tudtad kielégíteni a vágyad.. Ha nem, akkor bizony nagy a baj..

2020. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!