Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarnak minket szétszedn...

Miért akarnak minket szétszedni? Mit tudok tenni, hogy javuljon a helyzet?

Figyelt kérdés

Az van, hogy anyum szinte tiltja az utóbbi időben a barátomat. 10 hónapja vagyunk együtt és a kapcsolatunk sok megrázkódtatáson ment már keresztül. Kb az elmúlt 1-2 hónapban szinte minden nap, azt hallgatom, hogy nem nekem való és jobbat érdemlek. Párom diszgráfiás és anyáék ezt is elkezdték hajtogatni nekem, hogy a gyerekeink is ilyenek lesznek. Erre csak annyit tudtam kinyögni, hogy pont olyanok lesznek mint apa gyerekei. Mivel apum is diszgráfiás. Mostmár odáig fajult az égész, hogy napi fél órát találkozhatunk, nem aludhatunk már együtt és a telefonomat is figyelik és lecsesznek ha vele beszélek. De ha az egyik osztálytársammal, lehet ez fiú vagy lány nem szidnak le. Ez természetes, hogy beszélek velük. Régen anyával megtudtam beszélni mindent, most meg megromlott a kapcsolatunk is. Nem tudom mit tudok az ellen tenni, hogy ez javuljon?! Sokszor hallani sem akar rólam. Viszont a másik 2 tesómmal telejsen jól el van.


Tanácsokat szeretnék kérni🥺.

A válaszokat előre köszönöm 🥺



2020. nov. 23. 13:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Lehet hallott valamit a fiúról?
2020. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Azt honnan tudjak hohy diszgráfiás ?

Hany éves vagy?

2020. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Tegnap ebédnél beszélgettünk és akkor mondta el. Én 16/l vagyok
2020. nov. 23. 14:04
 4/27 A kérdező kommentje:
De amikor beszélgetsz vele, akár írásban is, akkor sem érződik ki, hogy van ilyenje.
2020. nov. 23. 14:05
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván valamilyen más oka van a tiltásnak. Miken mentetek keresztül? Milyen nehézségeken a barátoddal?
2020. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Azt kéne tudni, mitől változott meg anyukád (szüleid) viselkedése.

Miért nem tartják őt elég jónak hozzád? A diszgráfia piti dolog, kell lennie másnak is.

Mi volt az a sok megrázkódtatás, amin eddig keresztülmentetek?

2020. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Még a kapcsolat elején 300km-es távolság volt köztünk a munkája miatt fél évig. Hétvégente találkoztunk és esténként videócseteltünk.

Aztán márciusban bejött a vírus így hát nem tudtunk hétvégén sem találkozni.

Amikor kezdett csillapodni ez a korlátozás és ő még fent dolgozott rám írt egy fickó, de én azonnal leráztam. Kiderült hogy valahogyan rá talált a barátomra és olyan képetek küldött neki a "beszélgetésünkről", amik nem is voltak igazak. Tényleg csak egy kicsim múlt, hogy együtt maradjuk. (ezeket anyumék nem tudják)

Neki is és nekem is többen mondták, hogy szakítani kellen.

2020. nov. 23. 14:28
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy megrázkódtatások. Csak éppen elég mostmár
2020. nov. 23. 14:30
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves a barátod?
2020. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
23
2020. nov. 23. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!