Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok a patkány...

Tényleg én vagyok a patkány hogy ezek után nem akarom velük tartani a kapcsolatot? Több lent

Figyelt kérdés
A mamám falazott anyámnak amíg félrelépett a kollégájával. Most nem írnám le az egész sztorit mert hosszú és felesleges, a lényeg hogy egyszer úgy lépett le több napra hogy csak egy üzit írt hogy a mamáékhoz ment, majd jön. Előtte is volt sok furcsaság a részéről, de ez olyan szempontból is furcsa volt hogy ezt kb. akárki írhatta volna helyette ha bármi történik vele..hívtam többször és nem vette fel. Végül a mamát hívtam hogy ott van-e és mondta hogy igen, de nagyon lerázósan, hogy most indulnak éppen az auchanba és le kell tennie. Ezután 1 héttel bukott le anyám és így is tudtam meg hogy azon a napon nem náluk volt, tehát a mama is hazudott. Wellnessezni volt a pasassal. Közben az is kiderült, hogy a pasiról az ő egész családja tudott, beleértve unokatestvéreim akikkel többször is találkoztam mindeközben. Én ezt személy szerint gusztustalannak tartom. Nem érdekel ha nem akar apámtól már semmit azzal semmi gond nincs de így emberileg egy senkivé vált a szememben az egész családjával együtt. Akkor mondja meg hogy el akar válni és költözzön el. Szóval végül ugye el is költözött aztán jött a szülinapom és hívosgált meg írogatott mindenki az ő családjából de nem válaszoltam. Én úgy gondolom aki a pofámba hazudozik az nekem ne bájologjon. Anyámmal sajnos tartom valamennyire a kapcsolatot, bár nem akarom, viszont mikor elköltözött és nem válaszoltam semmire azzal fenyegetőzött hogy megöli magát. Egyébként, és most lehet elítélni, megtaláltuk tinderen a palit és a máig napig ott van fent tudtommal azt ha letörlöd már nem mutat. Sajnos nincs lelki erőm most ilyenekre de kiváncsi lettem volna mi van ha egy kamu profillal bematchelünk. De a lényeg hogy a szülinapos dolog után kiverte a balhét, hogy hogy képzelem én ezt, meg azzal vádol hogy a mama miattam borult ki idegileg mert nem veszem fel neki a telefont. A facebookra is mindenféle hülye idézetet posztol. De a vicc hogy az új anyós meg folyt bekommentel hogy jaj de igaz, így van drágám a fiatalok senkit nem tisztelnek! Nevetséges. Meg már azon is előre balhézik hogy nem akarok a karácsonyi összejövetelre menni hozzájuk. Mégis minek mennék udvari bolondnak? Hát biztos hogy nem. Vigye oda azt akiért képes szemrebbenés nélkül hazudozni.

#válás #Facebook #vita #félrellépés #érzelmifenyités
2020. nov. 30. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Ha otthon is ez a stílus, nem csoda, hogy anyád menekült.
2020. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Pont az elobb volt egy kerdes, hogy a gyereknek van e joga beleszolni a szulo dolgaiba. Na hat kepzelheted, aki szerint van, az mind le lett szazalekolva. Szoval fogod kapni a kommenteket, hogy mekkora szemet vagy, mert egy “ilyen kis dolog” miatt hatat forditottal nekik. :D

Szemely szerint sajnalom ami tortent veled, es ilyen utan en sem allnek szoba az egesz rokonsaggal. Ha valaki mas fas*t akar, valjon el, de a gerinctelenseg nem megbocsathato velemenyen szerint. En nem bekulnek ki veluk. Megmondanam az osszesnek, hogy akkor szo*jatok le anyam szeretojenek a fas*at.

2020. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Anyád és a kedves családja a patkány nem te.
2020. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Na jo. En sem dijjazom azt, ha a szemembe hazudnak, ahogy a felrelepest sem. Anyad valoszinuleg megkerte a Mamat, hogy hallgasson- o pedig ket tuz koze kerult. Tehat vagy elarulja a lanyat vagy neked nem mond igazat.

Nem tudom milyen hazassagban eltek a szuleid. Anyad valoszinuleg nem akarta elkapkodni a dolgokat a bemutatassal. Idobe tellik mire kialakul egy kapcsolat.

Lehet rajuk haragudni, de azert tulzasokba ne ess! Nem vagy koteles haverkodni az "uj rokonsaggal", ahogy a karacsonyi osszejovetelt is jogodban all passzolni. Szerintem en sem mennek el, foleg ugy, hogy erzelmi zsarolassal ram akarjak eroszakolni az uj helyzetet.

2020. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Menekült? Hová menekült? 😂 Ha nem bukik le máig napig itt hazudgálna!!! Mi menekülnénk tőle meg a beteges hazudozó családjától de amint látod nem lehet mert zaklatnak, illetve érzelmileg zsarolnak!

2-es igen tudom, mondjuk szerintem itt pont nem arrol van szó hogy beleszólok. Ő szól bele az enyémbe. Nem is értem mit akarnak tőlem ezek után. Instán is kamu profilrol akar bekövetni valamelyil unokatestvérem miután letiltottam mind. Tiszta gáz

2020. nov. 30. 18:27
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Jól tetted, hogy leépítetted velük a kapcsolatot. Tartsd ezt az irányt továbbra is!
2020. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3 igen. Talán egyet még meg tudnák érteni. De sajnos nagyon sokszor volt hogy kitalált indokkal elment a mamához. Nagytakarítani, befőzni, névnapozunk valakivel akiről nem is hallottunk soha- azért belegondoltam hogy vajon hányszor hazudott a szemünkbe?? És ha mondjuk valami történik vele vagy eltűnne, akkor az ő lelkén száradna
2020. nov. 30. 18:32
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van.
2020. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem egyszerű helyzet kérdező, de megértelek. Voltam hasonló helyzetben (nem szülő, ha gondolod, leírom privátban), és azután, hogy megtudtam, nem igazán tudtam,mit tegyek. A személyek, akik benne voltak (a megcsaló és akik tudtak róla) bizonyos tekintetben estek a szememben, de nem szakítottam meg a kapcsolatot.
2020. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tok ugyanilyen helyzetben voltam.

Jogosan érzed azt, hogy az egész családot alázta meg és árulta el igy, nem "csak" apadat hagyta el. Ráadásul a többi rokont is bevonta, ezzel kb onnan is kikozositve érezheted magad...

Igazából nem tudom mi a jó döntés ilyenkor, én anyámmal végül megszakitottam a kapcsolatot miután külön költöztem.

2020. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!