Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én vagyok a patkány...

Tényleg én vagyok a patkány hogy ezek után nem akarom velük tartani a kapcsolatot? Több lent

Figyelt kérdés
A mamám falazott anyámnak amíg félrelépett a kollégájával. Most nem írnám le az egész sztorit mert hosszú és felesleges, a lényeg hogy egyszer úgy lépett le több napra hogy csak egy üzit írt hogy a mamáékhoz ment, majd jön. Előtte is volt sok furcsaság a részéről, de ez olyan szempontból is furcsa volt hogy ezt kb. akárki írhatta volna helyette ha bármi történik vele..hívtam többször és nem vette fel. Végül a mamát hívtam hogy ott van-e és mondta hogy igen, de nagyon lerázósan, hogy most indulnak éppen az auchanba és le kell tennie. Ezután 1 héttel bukott le anyám és így is tudtam meg hogy azon a napon nem náluk volt, tehát a mama is hazudott. Wellnessezni volt a pasassal. Közben az is kiderült, hogy a pasiról az ő egész családja tudott, beleértve unokatestvéreim akikkel többször is találkoztam mindeközben. Én ezt személy szerint gusztustalannak tartom. Nem érdekel ha nem akar apámtól már semmit azzal semmi gond nincs de így emberileg egy senkivé vált a szememben az egész családjával együtt. Akkor mondja meg hogy el akar válni és költözzön el. Szóval végül ugye el is költözött aztán jött a szülinapom és hívosgált meg írogatott mindenki az ő családjából de nem válaszoltam. Én úgy gondolom aki a pofámba hazudozik az nekem ne bájologjon. Anyámmal sajnos tartom valamennyire a kapcsolatot, bár nem akarom, viszont mikor elköltözött és nem válaszoltam semmire azzal fenyegetőzött hogy megöli magát. Egyébként, és most lehet elítélni, megtaláltuk tinderen a palit és a máig napig ott van fent tudtommal azt ha letörlöd már nem mutat. Sajnos nincs lelki erőm most ilyenekre de kiváncsi lettem volna mi van ha egy kamu profillal bematchelünk. De a lényeg hogy a szülinapos dolog után kiverte a balhét, hogy hogy képzelem én ezt, meg azzal vádol hogy a mama miattam borult ki idegileg mert nem veszem fel neki a telefont. A facebookra is mindenféle hülye idézetet posztol. De a vicc hogy az új anyós meg folyt bekommentel hogy jaj de igaz, így van drágám a fiatalok senkit nem tisztelnek! Nevetséges. Meg már azon is előre balhézik hogy nem akarok a karácsonyi összejövetelre menni hozzájuk. Mégis minek mennék udvari bolondnak? Hát biztos hogy nem. Vigye oda azt akiért képes szemrebbenés nélkül hazudozni.

#válás #Facebook #vita #félrellépés #érzelmifenyités
2020. nov. 30. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

Ez felfogás kérdése.

Nálunk ugyanez volt. Anyám csalta apámat. Mindig titkolózott arról hol van vagy hova megy stb évekig.

Aztán lebukott és elmondta hogy azért nem mondta el mert nem tudta hogyan fogok erre reagálni. Félt hogy elveszít engem.

A válás meg apám miatt nem történt meg mert nem volt hajlandó elválni....

Aztán ki kellett fizetnie anyámnak apámat (2m.ft) hogy elváljanak...

Az ember nem parancsolhat az érzelmeinek, és így idősebb fejjel megértettem miért hazudott nekem.

Én nem haragszom rá. Megbocsátottam neki. Egyébként is az anyám és szeretem és nem volt szerintem ez akkora bűn....

A pasijának a családjával én sem kommunikáltam dacból 2 évig. Aztán beadtam a derekam és én kellemesen csalódtam mert nagyon jó fejek.

A felesleges hisztit ha hamarabb abbahagyom hamarabb lett volna béke.

Az anyám boldogsága nekem mindennél fontosabb. Az hogy a mama hazudott ide oda

Nyilván kegyes hazugság. Hisz 2 tűz között volt

Ez a legnagyobb ostobaság amit csinálhatsz hogy őt bünteted. Hisz ha anyud nem megy félre a mamád sem kerül ebbe a helyzetbe és nyilván minden anya a gyerekét fogja védeni.

Elhiszem hogy vérig vagy sértve de ideje lenne nem hisztizni és felnőni végre.

Ennyi problémád legyen az életben....

Fejezd be a mártírkodást és békulj ki a családoddal mert ha ne adj isten a mamával vagy valakivel történik valami baj akkor cseszheted 1 életre hogy a hisztid miatt még elkoszonni sem tudtál...

És lehet engem lepontozni nyugodtan, én azt gondolom hogy ez nem egy halálos bűn és olyan dolog amit ne lehetne normálisan megbeszélni és túl tennie magát az embernek rajta...

2020. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12%
Téged csalt meg? Kinek képzeled magad hülyegyerek?
2020. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, lehet hogy nem őt csalta meg, de a családját felrúgta.

Érdekes, mikor a család mellől lelepo apakat kell szidni, akkor megy a gorenyezes... Kettős mérce.

2020. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Viszont őt csapta be, hülyegyerek.
2020. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%

Anyád egy undorító féreg. Bocsi,de ez van.

Nem,hogy hosszú ideig átverte apádat meg titeket is de ez alapján még szart is rátok és kb. minden szó nélkül lelépett napokra,hetekre.

Mamádat azért ne zárd ki,nem lehetett azért könnyű neki.

2020. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!