Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a...

Mit szólnál ahhoz, ha a gyereked transznemű lenne? Megváltoztatná a viszonyotokat? El tudnád fogadni?

Figyelt kérdés

Például a fiad lányosan néz ki és szeret lány ruhában lenni.

Vagy a lányod fiúsan néz ki és szeret fiú ruhában lenni.


Meg az is lehet pluszban, hogy a gyereked a saját neméhez vonzódik inkább, mint az ellentétes nemhez.



2020. dec. 1. 16:48
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
29%

"a 12-eshez hasonlók szerint engem nagyon sok propaganda ért már. Akkor miért van mégis, hogy nem akarok férfi lenne, sőt férjem és gyerekeim is vannak?"

Azért, mert téged csak akkor ért a nagyon sok propaganda, amikor már felnőtt ember voltál kialakult személyiséggel, kamaszkorodban, amikor a legsérülékenyebb voltál és mindenben bizonytalan, akkor még békében fejlődhetett a személyiséged, mert normális értékrendet láttál magad körül a világban, pl. azt, hogy aki asztalnak képzeli magát, azt bezárják a Lipótra, nem pedig kitalálnak neki plusz egy betűt az lmbtquimittudomén végére, aztán adják alá a lovat, hogy terjeszthesse a hülyeségeit, mert nem píszí kimondani, hogy bolond.

2021. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
67%

'Azért, mert téged csak akkor ért a nagyon sok propaganda, amikor már felnőtt ember voltál kialakult személyiséggel'


Durva téveszméid vannak. :D Úgy írsz rólam, mintha ismernéd az életemet. Pedig ennél nagyobbat nem is tévedhetnél. Már általános iskolás koromban is fel voltam világosítva a különböző szexuális orientációkról, mégsem akartam lányokkal lefeküdni. De ha akartam is volna, mi van akkor? Szerelmes csak férfiba tudok lenni. Innestől kezdve vége a sztorinak. Meg a hamis képzelgéseidnek is.

2021. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
34%

"Már általános iskolás koromban is fel voltam világosítva a különböző szexuális orientációkról"

Tehát csak általános iskolás korodban kezdődött az egész téma, nem úgy, mint ma, amikor már az óvodások sem kerülhetik el, és amikor már nem csak Budapesten van pride az országon belül, hanem máshol is, és nem csak egy napig tart, mint kezdetben, hanem egy egész hónapon keresztül nyomatják a melegpropagandát. Erről van szó: olyan mennyiségben dől szerencsétlen gyerekekre az egész olyan kicsi koruktól fogva, hogy mire kamaszkorba érnek, nem onnan indulnak, amikor valóban jobban kezdi őket érdekelni a téma, hogy vannak a férfiak meg vannak a nők és néha-néha, nagy ritkán vannak furcsaságok, hanem abba (a persze tévképzetbe), hogy mittudoménhány nem van, vagyis aki férfi létére a nőket szereti meg aki nő létére a férfiakat, az kisebbségben van.

2021. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
15%

31-es, imádlak😂❤

Lehet 0% leszel mert te kimondod a frankót de sose valtozz!

2021. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
46%
A gyerekem, nincs valasztásom, hogy mit fogadok el vele kapcsolatban. Viszont hormon vagy műtét szóba sem jöhet. Az öngyilkossagi hajlam a műtét utani 5-8. evben a legmagasabb. Nem lehet úgy kikezelni a diszfóriát, hogy hozzavaltoztatjuk a testet, a test soha nem lesz olyan, amilyet akar. Egy fiú sosem lesz lany es fordítva. De tamogatnam a pszichoterapuat akarmeddig, rőlem hordhat akármilyen ruhat, lehet akármilyen párja. De visszafordíthatatlan, vagyonba kerülő fizikai kezeleseket nem tamogatnék. Ez egy ipar, érdekük, hogy minél többen akarjak a hormont (életük végéig...) meg a műtéteket, amiből mindig kell újabb és újabb. Nem old meg semmit.
2022. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
16%

Bizony, 31-es jól mondja.

Ez propaganda, és a gyerekeket akarják, mert alakíthatók, és kell, aki veszi a gyogyszereket meg csinaltatja a műtéteket, a szülei pénzén, a bank pénzén, stb. Nem véletlen a mesekönyv sem. Érzekenyítes, hogyne. Aztán aki kimondja az igazat, az kapja a ledorongolást, meg bigott meg transzfób lesz. Én azt mondom, akkor legyünk azok, de akkor is el a kezekkel a gyerekeinktől. Sajnos ez igenis háború, ha tetszik, ha nem, és a pénz mozgatja, mint annyi minden mást is.

2022. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
18%
36 vagyok. Majd elfelejtettem: nem vagyok fidesz-szavazó, távolabb nem is állhatnék tőle. De SAJNOS van, amiben igazuk van. Tuza Tobi még megváltoztathatta a születesi nemét lányról fiúra. És mi van most vele? Rájött, hogy mégsem fiú, el is tűnt a közösségi platformokról. Na, az ilyen hülyeségektől véd meg példaul, hogy nem valtoztathatsz születési nemet, mert az egy tény. Most elhet egy olyan nevvel, hogy Tóbiás. Szuper. Ettől csak rosszabb lesz az ilyen gyerekek állapota.
2022. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
79%
Ha betöltötte a 18. életévét, nem tudsz semmit se tenni ez ellen. De persze 13 évesen nem hagynám neki, hogy lányos ruhákban járjon. De persze, elfogadnám, kapcsolatunk nem válzozna, csak fura lenne
2022. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
57%

A gender diszfória diagnózist most mindenkinek osztogatják, aki pl lány létére matchboxokkal játszik, ami tiszta röhej. Aztán meg megy a hormonkezelés, rosszabb esetben a műtét.

Régen én is fiús lány voltam, fiús ruhákat hordtam, rövid hajam volt, fiúkkal játszottam fiús játékokat. Mégsem gondolt arra senki sem, hogy transzgender vagyok és hormonnal kellene kezelni, vagy műteni kellene.


Aztán 18-19 éves koromra megnőiesedtem, elfogadtam magamat lánynak, és most pedig 15 évvel később boldog házasságban élek, várom a 2. kisbabánk. Nem tudom, mi lett volna velem, hogyha valakiben felmerül, hogy engem kezelni kellene, mert fiús lány vagyok/voltam.


Nagyon-nagyon vigyázni kellene ezekre, mert visszafordíthatatlan változásokat okozhatnak felelőtlen orvosi beavatkozások.

2023. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
46%

Nekem azt magyarázza meg valaki, hogy egy mentális problémát (pl. férfinek született, de nőnek képzeli magát) miért kell hormonokkal és műtétekkel kezelni?

Miért nem pszichiáter kezeli a mentális problémát?

2023. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!