Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az rendben van ha én azt...

Az rendben van ha én azt mondom az anyukámnak, hogy szeretem és ő azt válaszolja, hogy 'oké'?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Igen
2020. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudjuk milyen kontextusban hangzott el.
2020. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Hát annyira nem...

De milyen a kapcsolatotok egymással?

2020. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Nincs, de attol is fugg, hogy anyukad milyen. Nem mindegy, hogy bunkosagbol mondja, es mert o nem szeret viszont teged, v-gy azert mert nem tudja magat jol kifejezni. En nem vagyok a szavak embere, sosem mondogattuk se regen, se most szuleimmel egymásnak, hogy “szeretlek”, de éreztettuk egymassal. Talan ezert is felek hasznalni ezt a szot mai napig, akar a baratomnak, akar egy baratnomnek, mert nem voltam hozzaszokva kicsiként. De ha érezteti veled, maga a szo helyett, akkor annyira nincs gond. Ha azt se csinalja, akkor valoszinu nem szeret. Sajnalom.
2020. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Nincs.
2020. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi információból nehéz megmondani. 🤷‍♀️
2020. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha csakúgy félválról odamondja neked és megy tovább a dolgára, akkor nem igazán.
2020. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha el volt közben foglalva, akkor leginkább arra koncentrált, amit épp csinált. ebben az esetben normális reakció.
2020. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Anyukád közben a wc-n volt ? Mert akkor érthető
2020. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha el volt foglalva valamivel akkor nem gond ,velem is előfordult már hogy csak ennyit mondtam gyerekeimnek mert másra figyeltem ,mást csináltam ,de ezt közlöm is ilyenkor hogy "oké én is szeretlek" de most mást csinálok majd ha végeztem akkor foglalkozom veled vagy várj leteszem a kezembe lévö dolgot stb és akkor megszerezhették,és akkor tényleg megszerettem őket.
2020. dec. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!