Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet a megoldás vagy ne...

Mi lehet a megoldás vagy ne erőltessem a dolgot?Mi lehet az oka a nemtörődömségének és hogy egyáltalán nem érdekli az unokája?

Figyelt kérdés
5éve elköltöztünk a férjemmel 30km-errel arrébb egy másik városba,anyuéktól.Alig érdekelte anyámat hogy hova költöztünk ilyesmi 1x megnézte és ennyi.Lett egy kislányunk,őt eljött megnézni eleinte 1x 2x .Utána mindig kifogásai voltak hogy miért nem jön.Mi azért ugye elvittük hozzá de már elegem lett hogy mi megyünk mindig a csecsemővel ő meg nem.Idei évben is csak 1x volt itt tavasszal,az unokája azt sem tudja ki ő,pedig az öreganyja...Nem vesztünk össze meg ilyesmi.Eléggé lusta volt mindig is.De nem hinném hogy csak ez lehet az indok arra hogy nem érdekli az unokája.Kérdeztem tőle mikor jön,miert nem jön ilyenek,kifogásokat talált ki,fáradt,most ezert most azert,már nem is kérdeztem tőle,sőt már ritkán is beszélünk telefonon is...
2020. dec. 6. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Őszinte legyek?


Nem érdekled. Nem szeret téged annyira, meg a lányodat sem, az is mindegy neki, létezel-e.


Nem mindenki alkalmas szülőnek. Felesleges tartani vele a kapcsolatot.

2020. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenki nagymama típus.
2020. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Aposom ugyaz ez. Anyós nincs, Ő már rég "elment" :(
2020. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,valószínűleg nem érdekli őt se a lányom se én.Rossz érzés,de beletörődök.
2020. dec. 6. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Fogadd el, hogy minden, csak nagymama-típus az anyukád. Mást úgysem tudsz tenni.
2020. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,se Anyának se Nagymamának nem való...
2020. dec. 6. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az gyerekedért vagy felelős, nem az anyádért.

Ne erőltesd ezt a dolgot, ne hurcolászd a babát.


Ha akar keres, ha nem keres, ne erőltesd.

2020. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,már jó ideje nem vittem hozzá,ha érdekli jön,ha nem akkor meg nem...
2020. dec. 7. 12:33
 9/9 stevejones ***** válasza:
Hidd el, hogy jobb Neked így. Majd rájön a mama, hogy mit vesztett, ha majd öregotthonba kerül, és/vagy nem lesz aki ellátja, aztán eltemetheti magát egyedül. Ne foglalkozz vele, vannak olyan nőemberek, akik bár szültek gyermeket, de sem anyának sem nagymamának nem alkalmasak.
2021. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!