Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Állandó veszekedések, a gépbe belerúg a szülöm szét is jött egy kicsi a gép de működik, iskolás vagyok és azon gondolkozok hogy máshova elmennék 18 vagyok, már depressziós vagyok állandóan sírnák nekem ez nem megy.Tippek hogy ilyenkor mit is kéne csinálnom?

2020. dec. 7. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Alighanem sokat gépezel és hanyagolod a tanulást...
2020. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Én nemhogy belerugtam volna a gépbe, ráküldtem volna egy trójai.
2020. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Okés..és most magyarul!
2020. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Megbeszélni a szüleiddel.
2020. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van, de min veszekedtek? Mondjuk lehet, hogy engem is idegesítene, ha a 18 éves kölyköm nem tudna feltenni egy értelmezhető kérdést.
2020. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg az se mindegy mit csinálsz vagy mit nem csinálsz inkább.. Ha nem dolgozol/tanulsz/takarítasz/segítesz semmit otthon, akkor én a netet is kikapcsolnám és elpostáznám valami távoli rokonhoz a gépházadat. VAAGY, ha ennyire nem tetszik, költözz el, állj a sarkadra és senki nem fogja ott rugdosni a gépedet, de helyetted sem fog megcsinálni senki semmit :)
2020. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!