Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha ilyen helyzetb...

Mit tennétek ha ilyen helyzetben lennétek?

Figyelt kérdés

Röviden leirom az életem. Hát szóval Meg ismertem egy fiút akivel négy éve vagyok együtt, én 17, ő 19 éves. A szüleim beleegyezése nélkül (mert tiltják).

Bármikor találkozok vele abból balhé jön ki, a szüleim oda tettek választani a barátom és ők köztük, és mondják hogy ha a barátomat választom akkor őket felejtsem el.

Őszintén nem tudom mit csináljak, nagyon ritkán találkozunk félek hogy elveszitem.

De viszont szeretem őket nem tudok választani se kettő felé szakadni. Nagyon nehéz. Ti mit tennétek? Most csak annyiért hagyjak hátra 4 évet mert a szüleim tiltsák, végül is én fogom az életemet élni vele nem ők...


2020. dec. 8. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Van konkrét oka, hogy miért tiltják?
2020. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Pfuh, nagyon fiatal vagy te ahhoz, hogy ilyenekbe bele rohanj. Elgondolkoztál már azon, hogy mivel jár, ha hátat fordítassz a családodnak? Miből fogsz élni?

19 évesen nem hiszem, hogy a palimadárkád majd el fog menni melózni, hogy eltartson téged. Ráadásul annyi idősen annyi pénzt egyedül nem is tud keresni, hogy külön éljetek (eleve az albérlet, a rezsi, a net, a közös költség meg minden egyéb ára akkora amire egy minimálbér pl semmit nem ér és akkor még nem is ettetek) ergo te az ő házukban kellene, hogy lakj. Az ő családjukkal. Mivel gondolod, hogy ott jobb vagy hogy egyáltalán ebbe bele mennének?


Távol laksz, ritkán találkoztok honnan tudod, hogy te vagy az egyetlen az életében? Honnan tudod, hogy neki fontos vagy-e ennyire egyáltalán?

Mi lesz a sulival? 17 évesen még biztos, hogy nem végeztél az érettségivel sem, tovább tanulni meg kell, főleg ha ilyen fiatalon akartok külön élni a szülőktől.


A való élet nem egy szappanopera, hogy az öletekbe hullanak a pénzek, és majd összeköltözve minden rózsaszín felhőcskébe van burkolva.


Együtt lakni is teljesen más mint néha találkozgatni.Te takarítassz, te főzöl főleg, ha a csávóka dolgozik. Ha mindketten akkor is nagy eséllyel rád marad, általában ez így van.


Buta, elhamarkodott döntés lenne. Ráadásul, ha nem gondol semmit komolyan vagy bele se gondol a kis ficsúr sem, hogy mit vállaltok be és fél úton kiszáll vagy könnyebbet keres (ami célszerű lenne) se család se fiú. Dupla szívás.


Én sose fordítanék hátat a családomnak, de eleve nem is állítanának ilyen helyzet elé. de nem is kellene. Oka van annak, hogy tiltanak tőle. Talán pont emiatt a buta gondolkodásnak van köze hozzá. Észnél legyél, egy farokért ne dobj el mindent ilyen fiatalon mert nagyon meg fogod szívni..

2020. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Megkérdezném, hogy miért nem kedvelik.
2020. dec. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha az a 4 év olyan, hogy találkoztok havonta egyszer, én nem nevezném ezt kapcsolatnak.

Tényleg érdekelne a szülők indoka. Mégis mit mondanak, ha kérdezed, hogy miért?

2020. dec. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Kitalálom: a fiú C-típusú?
2020. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

5-ös


És ha az? Akkor mivan? Komolyan az ilyen rasszisták miatt veszek el egy c-típusút, addig is bosszankodjatok!

2020. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
6, ezzel most nagyon kicsesztél velünk 😃
2020. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom a kis csaj is C kategóriás.Azok gondolkoznak már 17 évesen össze költözésen meg ne adj isten kölkökön.

Felesleges kérdezni, hogy miből akarnának élni. Hát családibó'!

2020. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%
Ennyi rasszistát..ezért tart itt az ország!
2020. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem tart ez az ország sehova kérem, főleg nem 8 után. Igen csak 10 óra van már,egyébiránt koronavírus..
2020. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!