Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha ilyen helyzetb...

Mit tennétek ha ilyen helyzetben lennétek?

Figyelt kérdés

Röviden leirom az életem. Hát szóval Meg ismertem egy fiút akivel négy éve vagyok együtt, én 17, ő 19 éves. A szüleim beleegyezése nélkül (mert tiltják).

Bármikor találkozok vele abból balhé jön ki, a szüleim oda tettek választani a barátom és ők köztük, és mondják hogy ha a barátomat választom akkor őket felejtsem el.

Őszintén nem tudom mit csináljak, nagyon ritkán találkozunk félek hogy elveszitem.

De viszont szeretem őket nem tudok választani se kettő felé szakadni. Nagyon nehéz. Ti mit tennétek? Most csak annyiért hagyjak hátra 4 évet mert a szüleim tiltsák, végül is én fogom az életemet élni vele nem ők...


2020. dec. 8. 00:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a szüleink akkor tiltották,a kapcsolatot,ha tudták,hogy egy csaj vagy srác nem éppen mintapéldány. Jót akartak csak. Hugom és én is megtaláltuk az igazit végül akit nem kellett tiltani.
2020. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!