Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Anyám...

Most mit csináljak? Anyám titokban együtt van egy férfival.

Figyelt kérdés

Szóval apámmal már kiskorom óta nem élek együtt.

Anya kiskorokban bemutatott egy férfinak,akkor még kicsi voltam és nem számitottam rá hogy ennek jelentősége lesz.

Már akkor mondtam neki hogy nagyon nem szimpatikus


Ne értsétek félre,nem kémkedek utána de mindig látom hogy szivecséket küldözgetnek,meg mikor (egy laptopot használunk)

Megkéri hogy üssek be valamit face-n akkor mindig látom a facebook keresőben a nevét.


Eddig nem kifejezetten zavart annyira,de ma kissé megijedtem


Munkából mindig felhiv,ma is igy tett ,férfihangot hallottam az még oké,mondta hogy munkatárs,de utána hallottam egy kisgyerek hangot(a pasinak van egy kisfia)

Nyilván a munkahelyre nem visznek be kisgyerekeket...


Szóval lehet hogy ennél a férfinél van?

Nem is ment el dolgozni?


16/l



2020. dec. 12. 20:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az necces hogy anyukád előtted titkolja a kapcsolatat már pici korod ót ha egyaltalan kapcsolat. De ha az akkor miert viselkedik ugy veled mintha o egy tinedzser kislamy lenne és te az anyukaja lennel akinek nem ildomos a szerelmerol beszelni. Miért? Biztos nehéz lehet neked hogy anyukád csepegtet pár összezavaró infot amivel raadasul art is mert csak félinformáció ahelyett hogy őszinte lenne veled. Kegyetlenseg ez a saját lánya felé és hát őszintén szólva szülőként ezzel csak azt a példát mutatja neked hogy az eltitkolas a legjobb. Ezek utan jogosan erzel igy. Nyilvan ha elmagyarazott volna mindent akkor te sem igy vélekednél a kapcsolatán amibe biztos sem vagy.
2020. dec. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
18%

* pici korod óta


* mintha ő egy tinédzser kislány lenne

2020. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
90%

21, először bemutatta neki, de miután elkezdett fújni a pasira, az anyja inkább nem is vitte oda többé hogy ne is kelljen találkozniuk.

Az anyja őrlődik, mert a saját boldogságát sem akarja veszni hagyni, de a lánya is rettentően fontos neki és ezért nem kényszeríti rá a pasit, hanem titokban van vele.

A kérdező viselkedése nagyon gáz, olyan mintha kb 8 éves lenne ezzel a felfogással.

2020. dec. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
77%
Na nézd már, mindjárt a befőtt teszi el a nagymamát. Anyukád felnőtt ember, úgy éli az életét ahogy akarja, nem kell sem a 16 éves tinilányára, sem az anyjára hallgatnia. Így is eléggé diszkréten csinálja a dolgait, aminek örülhetsz. Inkább támogatnod kéne, nem pedig lelkiismeret furdalást kelteni benne. Nagyon önző vagy, mintha nem 16 hanem 6 éves lennél.
2020. dec. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
89%
Nem szép dolog hogy az anyád titkolja elötted, de lehet még friss a kapcsolat és nem akarja világgá kürtölni egyenlőre. De azért fordítsunk a dolgokon. Te egy elvált nő vagy, akinek van egy kamasz lánya. Ugye te sem gondolod komolyan hogy majd szent szűz apácaként fogod leélni a viszonylag fiatal éveidet, csak azért mert a gyereked hisztizik az apja után, akit meg ki nem állhatsz. Azért egy nő szereti nőnek is érezni magát, vannak testi lelki szükségletei amit egy társ adhat meg neki, te NEM. És lehet nem épp egy frigid cselédanyaként akarja leélni az életét. Az én szüleim is szétmentek, és mostohám lett 12 évesen. Fejezd be a hisztit mert 16 évesen 5 éves módjára baromi önző dolgokon sírsz. Get over it.
2020. dec. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
90%
Borzasztóan önző vagy, kérdező.
2020. dec. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
73%

23-as mikor bemutatta neki még kisgyerek volt. És nem mondta el neki, hogy a bácsival kapcsolatban van. Egy kisgyereknek is el kell magyarázni a dolgokat, nem csak úgy odadobni elé, hogy hagy mutassam be a bácsit.


A kérdéséből legalábbis az derül ki, hogy az anyukája kezdetektől fogva eltitkolja előle hogy a bácsival valójában milyen kapcsolatban van, és ez egy súlyos hiba, hiszen megcsalásról sem beszélhetünk, mert apukától már elvált anyuka mielőtt a bácsi lett vagy nem is és a kérdező sem stalkerkodik a saját anyja után. Szóval nem értem mi titkolni valója van az anyukájának a saját gyereke előtt. Azért reagál így a gyerek, nem azért mert tiltaná, anno mikor kisgyerek volt nem lett normálisan bemutatva a bácsi. Anyuka nem ült le vele hogy megbeszélje, hogy a bácsi a család része lesz. Legalábbis nekem ez jön le abból amit ír! Az is lehet oka, hogy nem adja ezt tudtára a kérdezőnek, mert valójában a bácsi a közvetett része annak hogy apukájától elvált anyuka, mert anno megcsalta vele de ez sem biztos, de én maximum ebben látom a logikát, mert minek titkolná a gyerek előtt, semmi értelme ennek amit a leírásban olvastam. Egy anyának meg kellett volna beszélnie akkor mikor bemutatta a bácsit, mikor gyerek volt, és mikor nagyobb lett ezt folyamatosan ahogy érik annak mérten az ő szintjén, hogy ne zavarja össze. Arról se írt, hogy anyuka elvált-e apukától, vagy csak szimplán élettársak voltak.

2020. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
74%

A 6-os is ugyanazt írja amit én. Egész egyszerűen anyuka valamiért nem megfelelően kommunikálta le a lányával, ergo ennek oka lehet az, hogy vagy ennyire nem ért a saját gyerekéhez vagy szimplán van oka valamit titkolni előle. És ez nagyon nem fer dolog, mert félinformáció csak árt és összezavar bármilyen dologról is van szó.


Akik azt írták, hogy ego és önző a gyerek és el kéne fogadnia hogy anyukának párja van azok mire írták? Mivel a kislány ilyenről nem is írt, az meg hogy azt írta, hogy mikor gyerek volt bemutatta neki, hogy itt ez a bácsi és nem volt szimpi neki, az nem jelenti azt, hogy nem fogadta el, amennyiben anyuka egyértelműsítette hogy a bácsi a szerelme, de nem ezt írja a kérdező, így teljesen jogos, hogy össze van zavarodva szegény.

2020. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
72%
25-ös nem friss a kapcsolat most 16 éves és mikor bemutatta neki még kisgyerek volt.
2020. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
21%

"és ha legalább beszélne velem akkor hagynám hogy titokban együtt lehessenek"


Itt van a kulcsmondat amit ti figyelmen kívül hagytok, anyuka nem őrlődik, a gyereke őrlődik, hogy nem kommunikálta ezt le vele normálisan, természetesen akkor anyukának se kéne titkolnia semmit, viszont ez után nem csoda hogy nem akarja a gyerek látni ezt a kapcsolatot, talán azért se, mert az is megfogalmazódhatott benne, hogy lehet a szülei emiatt váltak el és ilyen félinformációkkal elkezdett kombinálni, ahogy írtam a félinformáció csepegtetése bármilyen helyzetben árt, mert így szegény kombinál, hogy most akkor mi van, anyuka nem dolgozik, mert a pasinál van, és stb. Attól még dolgozhat csak bement hozzá a bácsi, és a kisfia. Szóval aki azt írta a kislány mérgező gyerek annak csak azt üzenem, hogy ezek alapján pont fordítva, mert milyen példát mutat anyuka, hogy normálisan nem tudja lekommunikálni hogy párkapcsolata van.

2020. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!