Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Anyám...

Most mit csináljak? Anyám titokban együtt van egy férfival.

Figyelt kérdés

Szóval apámmal már kiskorom óta nem élek együtt.

Anya kiskorokban bemutatott egy férfinak,akkor még kicsi voltam és nem számitottam rá hogy ennek jelentősége lesz.

Már akkor mondtam neki hogy nagyon nem szimpatikus


Ne értsétek félre,nem kémkedek utána de mindig látom hogy szivecséket küldözgetnek,meg mikor (egy laptopot használunk)

Megkéri hogy üssek be valamit face-n akkor mindig látom a facebook keresőben a nevét.


Eddig nem kifejezetten zavart annyira,de ma kissé megijedtem


Munkából mindig felhiv,ma is igy tett ,férfihangot hallottam az még oké,mondta hogy munkatárs,de utána hallottam egy kisgyerek hangot(a pasinak van egy kisfia)

Nyilván a munkahelyre nem visznek be kisgyerekeket...


Szóval lehet hogy ennél a férfinél van?

Nem is ment el dolgozni?


16/l



2020. dec. 12. 20:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
67%
2 nagy pofon kellene neked, hogy észhez térj
2020. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
77%

30, tehát szerinted normális ha a gyerek szabja meg a szülőknek hogy mit tehetnek és mit nem.

Valóban az a kulcsmondat amit kimásoltál, de egészen más miatt.

Mi az, hogy a gyerek azt mondja hogy ha ez meg az a feltétel teljesül, akkor, csakis akkor HAGYNÁ, hogy TITOKBAN együtt lehessenek. Ki ő, a nő anyja, vagy az atyaúristen személyesen, hogy annyira kegyes, hogy esetleg hajlandó lenne HAGYNI hogy az anyjának pasija legyen?

Remélem majd egyszer neked is lesz egy tinilányod aki szellemileg leragadt 6-8 éves koránál és olyan szinten uralkodik rajtad, hogy megszabja hogy lehet-e kapcsolatod vagy sem. Majd akkor tapsikolj a gyereknek, ha a te boldogságodat akadályozza meg.

Mellesleg nagyon gáz egy 30-40akárhány éves férfit bácsinak nevezni, de gondolom neked azért bácsi egy fiatalember, mert te is valami kis tizenéves vagy nulla élettapasztalattal.


Ennyi idős korban már amúgy sem anyu csecsén kéne csüngni, és nem az ő magánéletével kéne foglalkozni, hanem a sajátjával. 16 évesen már bőven a másik nemmel van elfoglalva az ember, nem a szülein lóg ilyen szinten.

2020. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
68%

#27: ebben igazad van, de azt nem tudhatjuk, hogy miféle hisztiket vágott le a kérdező korábban, ezzel a témával kapcsolatosan....


Csak az egyik oldal percepcióját ismerhettük meg a leírásból, és gyanítom, az is csak mazsolázva tartalmazza a tényeket.


Jó lenne tisztán látni, mikor mi történt!

2020. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
95%
JÓ lenne, ha a kérdező tisztázna itt pár felmerült kérdést.....
2020. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
85%

Hagynád, hogy titokban együtt lehessenek? Azért van bőr a képeden, hallod-e?


Ha annyira szereted az apádat, miért nem költözöl hozzá? 16 évesen már eldöntheted, kinél akarsz laki. Amúgy apádnak sincs senkije azóta sem? Vagy neki szabad?

2020. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
91%

#35: én is pontosan ezt szerettem volna megkérdezni!

Vajon az apja kolostorba vonult, vagy önmegtartóztató életet él - csakhogy ne bántsa a "picilánya" lelkivilágát...??


LOL


Tényleg botrányos ez az egész, hogy egy tini nagykegyesen engedélyezni szeretné, hogy lehessen pasija az anyjának, persze csak titokban...


ŐRÜLET!

2020. dec. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk engem érdekelne, mitől lesz egy kis híján nagykorú embernek az a téveszméje, hogy a szülő az ő engedélyére szorul hogy élhesse az életét, és kapcsolatai lehessenek...
2020. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
92%

#37: Engem is érdekelne.... Hogy hogyan jutott el idáig a kérdező.


Az anyja helyében tuti nem titkolóztam volna - ez meg a másik.

Tudja már a gyerek, hogy hol a helye!

Véleménye lehet, de beleszólása nem! Mármint abba, hogy az anyja (miután elvált) keres/talál-e új partnert magának.

2020. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
92%

Kíváncsi lennék egy fordított felállása, mikor a kérdező mondjuk szakít egy barátjával, és utána az anyja megtiltaná neki az újabb pasit, mert hogy a régi barátot mennyire szerette (az anya).....

LOL

2020. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy a nagymama hogy jött a képbe...?????
2020. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!