Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis dolog, ha a budapesti...

Normalis dolog, ha a budapesti agglomeracioban elek, de...?

Figyelt kérdés
A szuleim egyedul nem engednek el Budapestre? 17 eves vagyok.
2020. dec. 13. 21:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
83%
Minden perceddel el kell számolnod?
2020. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem normális.

Döbbenetes, manapság mennyi helikopter-szülő van. Gyakorlatilag megfojtják a gyereküket.


Volt itt a gyakorin olyan 16 éves lány, akit a szülei nem engedtek el nyáron délután fagyizni osztálytársakkal, ismerősökkel. Egy Budapest belvárosában élő családról van szó! És nem kamu, mert priviben is váltottunk üzenetet, ott is panaszkodott a lány erre a lehetetlen helyzetre.

2020. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
91%

"Fokent azzal, hogy veszelyes es hogy tuti eltevednek, szoval egyedul ne jarkaljak."


Ha lány vagy, akkor 99%, hogy ez kamuduma és valójában arról van szó, hogy "túlféltenek" (házibulik vagy srácok vagy mittudomén mitől :))

Szerintem rá kellene kérdezni nyíltan erre.

2020. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
95%
Én is folyton eltévedtem kamaszkoromban. Anyám PONT EZÉRT küldött mindenfele, hogy belejöjjek. Így 40 éves koromra egész jó vagyok már, de a legjobb barátom a BKK futár... <3 <3 <3
2020. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

:D Igen, lany vagyok.

Eletemben egyszer cigiztem es rajottek. Ugy tunik, hogy azota is azt torlesztem.

2020. dec. 13. 22:39
 16/34 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nem normális. Én Érden laktam, de 12 éves korom óta Bp-en jártam suliba. Pedig nekem viszonylag szigorú szüleim voltak, de ez nem volt téma sosem.
2020. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk ha nem jár gyakran Pesten, simán el tud tévedni. A vidéki párom 30 éves fejjel is képes volt eltévedni, mikor felköltözött, google maps ide vagy oda. Főleg forgalmas csomópontokon nem segít, lehet keringeni körbe.

Persze nyilván, ezt megtanulni csak tapasztalattal lehet, de magyarázza ezt el az ember egy aggódó szülőnek.

2020. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonymousreview60 ***** válasza:
91%

1. Aberrált dolog tőlük. Így készülnek az életképtelen gyerekek. 17 éves gyereknek képesnek kellene lennie Záhonyból Nagykanizsára vonatozni.

2. Tényleg ne cigizz! Nem éri meg.

2020. dec. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
87%
Ne már, az tény hogyha én felmennék Pestre fixen eltévednék, de én még a közelben sem lakok és évente egyszer járok fel kb. De az nagyon nem normális hogy ha ott laksz tulajdonképpen Pest kapujában és nem engednek el, mert hogy eltévedsz címszóval. Én tuti megkérdezném tőlük hogy mit szeretnének, hogy 30 évesen is ott üljek a nyakukon mert életképtelen vagyok? Jó mondjuk az ilyen túlféltő szülők biztos azt szeretnék...
2020. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
44%
Én Borsodban éltem, napi kétszer másfél órát buszoztam iskolába, 3 osztálytól.
2020. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!