Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis dolog, ha a budapesti...

Normalis dolog, ha a budapesti agglomeracioban elek, de...?

Figyelt kérdés
A szuleim egyedul nem engednek el Budapestre? 17 eves vagyok.
2020. dec. 13. 21:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Egyébként megjegyzem, semmi "rémisztő" nincs abban, ha eltéved valaki, emlékezzünk csak vissza, hányszor kérdeztek meg minket pl. tanácstalan turisták hogy ez vagy az merre van! Ha nem vagyunk biztosak, és nincs nálunk google maps, még mindig ott van a szánk, meg lehet kérdezni a legelső szimpatikus szembejövőt, hogy ez és ez merre van. Előfordult velem is, sokszor meg is nézték nekem a térképen, de később én is megnéztem másnak, amikor eltévedt valaki. Ez teljesen normális.
2020. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Baromság, volt osztálytársaim 70-80 km-es körzetből is bejártak, vagy éppen kolisok voltak, de a kolisokért sem anyucika jött hétvégén, és a bejárósok is fel tudtak egyedül szállni a vonatra.....
2020. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én budapesti vagyok, aztán pont nemrég Budán tévedtem el, forgalmas csomóponton. Autóval...


Ha nincs térképész szintű tájékozódási képességed, életedben egyszer-kétszer úgyis el fogsz tévedni, de meg fogod tudni oldani.


F

2020. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
70%

#33: Pontosan! :)

A negatív tapasztalatok is elősegítik a tanulási folyamatokat.

2020. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!