Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi az esélye,hogy egy...

Mennyi az esélye,hogy egy régóta akadályozott kapcsolattartás esetében ahol végrehajtásra kerülne a sor hirtelen lesz egy pozitív korona tesztje az akadályozónak?

Figyelt kérdés
Kb 2,5 éve nem tudtam elhozni nagyobbik gyermekemet hozzánk,nyár óta több végrehajtást kértem a pótlásra amit megítélt a bíróság,de most hirtelen 2 nappal előtte értesültem a fenti információról.Mi a teendő ilyen esetben?Egyébként a 10 napos karantén ideje lejár a végrehajtás idejéig,de tud e tenni bármit a rendőrség a helyszínen vagy marad a feljelentés?
2020. dec. 17. 02:21
1 2 3
 21/28 Savlekotő ***** válasza:
0%
Meghallgatnám a gyereket is.. Mert csak apu verziója volt itt.. 2 5 évig a bíróság már rég megítélte volna,kötelezte volna anyukát max felügyelettel,a bíró se tette meg, ha nem lenne sár apuka fején nem 2.5 után vekengene a kierőszakolással...
2020. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
26%
Elég szomorú. Én a gyermek és az anya álláspontjára is kivancsi lennék!!!!! Raeroszakolni valakire ezt amit nem akar....elgondolkodtato. Attól hogy valaki gyerek meg nem hülye
2020. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22!


Valóban, attól hohy gyerek, még nem hulye. De az ők, ami miatt esetleg ő nem akar menni, lehet hülyeség. Apunál mondjuk nincs külön szobája, apunál nem lehet egésznap gépezni vagy épp csak azt lehet, nem szeretem apu barátnőjet, apunál el kell mosogatni, stb.

Ha komoly indok van, akkor a gyerek azt elmondja anyunak, anyu meg bead egy a láthatás megváltoztatása iránti kérelmet. Ezt a kérelmet, ha megalapozott, elfogadják és ha nem is kerül sor a láthatás megszüntetésére, felügyelt láthatás lesz. Ott pedig kiderül, ha ez sincs jó hatással a gyerekre és ez esetben bizony megszüntetik.

Tehát ha valódi oka van annak, hogy a gyerek nem akar menni, akkor itt bizony az anya tehet ellene . Ha nem tesz, akkor bizony ő a hulye a kérdésben.

2020. dec. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Savlekotő ***** válasza:
0%
Utolsó szóval anyuka mondjuk aszisztáljon ahhoz is hogy vigye apuhoz ha ott sérül mert előtte évekig verte őket,lol.. Szerencsére ez csak 18 ig müködik..
2020. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Savlekoto!


70 évesen már mehetne az értő olvasás. Nem, nem kell anyukának asszisztálni. Anyuka ugye jó esetben eleve nem hagyta évekig verni se magát, se a gyereket, hanem az első pofon után lelépett, és egyúttal fel is jelentette apukát. Ezek után eleve csak felügyelt láthatást ítélnek meg, ahol a jelen lévő szakember figyeli apuka és a gyerek vislekedeset és ha úgy látja, nincs a gyerekre jó hatással, korlátozza a láthatást.

2020. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Savlekotő ***** válasza:
0%

Tudod te előző hány nő vereti magát évekig hogy tető legyen felettük,mert meg ugy meg vannak félemlítve totálisan,totális a kontroll,semmi jövedelmük,sokan nem tudnak lelépni mert nincs hová és miből max szervezetek által,de az se leányálom. itt a fő baj.

itt is 2.5 év eltelt,nem hinném hogy ennyi idő alatt nem lett volna kötelezve anyuka,gondolom a gyerek meg lett hallgatva,az meg mire jo ha egy gyereket ugy kell kötelezni és utána örül ha szabadul onnan. Gondolom te hajánál fogva húznád a gyereked ha nem kívánna veled menni. Pofám leszakad bár otthon a bántalmazók molesztelók szeszesek drogosok,gyilkosok vannak jobban támogatva sajnálva nem az igazi áldozatok--

2020. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Tisztelt Emberek!

Köszönöm a hozzászólásaitokat,nem ítélkezem mert mindenkinek szíve joga megmondani azt amit gondol.Csupán visszajelzek,hogy ezen eseményt követően egy hetet együtt tudtunk tölteni a gyermekemmel.2,5 év alatt nem találkoztunk mert elköltöztek jó messzire,ez idő alatt 1x találkoztunk személyesen pár percre,jó volt látni.Jó lett volna egy közös ebéd valahol de egyikük sem hozta szóba.Esküvőre úgy tudtunk együtt elmenni,hogy az az időszak lecsípődött a nyári szünetből.Soha nem volt nálunk egy napot sem a szabályozási időpontokon kívül,habár egyszer azt írta,hogy több gyerektartás mellett rugalmasabb tudna lenni a láthatással.A gyámügyön sem fegyelmezték amikor régi apunak meg biológiai apunak hívott és ezt így nevelték bele a gyerekbe,hiába mondtam,hogy amíg élek én leszek az édesapja.Amikor elköltöztek a gyámügyes ügyintéző javasolta,hogy a nagy távolság miatt nem lenne jó a gyereknek a hosszú utazás ezért belementem abba,hogy az időszakos kapcsolattartás maradjon.Nagy hiba volt!!!Egyrészt én nem érzem felelősnek magam a nagy távolság miatt,és mivel korábban is nagyon gyakoriak voltak az akadályozó szervezések most elég évente 5 alkalommal kitalálni valamit és elmúlik egy év anélkül,hogy találkozhattunk volna.Telefonon korábban sem tudtam vele tartani a kapcsolatot,mert elég szoros ellenőrzés alatt van szegénykém,és ha esetleg elcsípték,hogy a régi apuval beszél akkor rögtön le kellett raknia a telefont.Számtalan cikket olvastam az elidegenítésről amivel tömérdek összefüggést látok a mi helyzetünkben is.Pl ha anya utálja aput és nekem otthon nem szabad róluk beszélnem,az együtt töltött programokról meg főleg nem, akkor otthon nem elfogadott,hogy aput kedveljük.Akkor anyunak megfelelően kell viselkedni és anyu jól fogja magát érezni.Szóval nem lepődtem meg,hogy azóta ismét hiába írunk neki és keressük pár szóra,ha otthon meg kell felelni akkor ez a megszokott és elfogadott.Mondjuk lehet a folyamatban lévő tartozás behajtása miatt folyamatban levő per sem hat pozitívan arra,hogy az anya támogassa a kapcsolatunkat.

2021. febr. 9. 13:55
 28/28 anonim ***** válasza:
Kédezö: MEKKORA gyerekröl van szó?
2021. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!