Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez megtörténhet...

Szerintetek ez megtörténhet még? (gazdag szülő, csóró gyerek)

Figyelt kérdés

Szüleim: gazdagok, több ingatlan a város legfrekventáltabb helyein, megtakarítások, szuper autó, remekül bánnak a pénzzel.

Én: csóró, egy lepukkant lakótelepi lakásban élek, ami nem is az enyém, 0 megtakarításunk van, autónk nincs, nem tudok bánni a pénzzel, pedig évek óta kínlódva erőlködök, de nem megy.

A kérdés pedig, történhet valami olyan csoda, amelynek hatására elérhetném a szüleim szintjét? Láttatok már erre példát?

Lassan 40 leszek...


2020. dec. 17. 23:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Elérheted még
2020. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Láttunk. De az öröklés volt.
2020. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Így elolvasva még rémesebbnek tűnik, de köszönöm, első, igazán kedves vagy :)
2020. dec. 17. 23:20
 4/19 Savlekotő ***** válasza:
89%
Kérdés ha ilyen jól megy miért nem támogattak legalább h elindulj ?
2020. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát ja. A haverom szüleinek 8-10 ingatlanja és egy jól menő üzletük. Egész életükben sírtak hogy mennyire nem megy ez és fúj demokrácia és privatizáció és rendszerváltás és jobb volt a Kádár János... A fiuknak sem adtak, szakadt csóró bolti eladó, futár a mai napig 45 évesen. Majd meghalt az anyja, az apja pedig leesett lábról és láss csodát a haverom összejött egy huszonévessel és egyből építettek nagy házat és most várják a negyedik gyerkőcöt. Szóval ne add fel öcsi 😂
2020. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Még történhet csak nagyon kell akarni. :)

Kérdezd meg a szüleid, hogy nekik mi volt a legnagyobb motiváció ami segített a pénzsporolásban.

És mielőtt veszel valamit kérdezd meg magadtól, hogy

-ez annyira megéri, hogy megvegyem?

-fogom használni?

és ha az előző kettőre találtál kifogást akkor gondolj arra, hogy

Hmm mit is tenne egy kapzsi ember? :D


(Én pl mindig úgy vagyok, hogy majd-mi-lesz-ha-egyszer kell majd az a 0,2ft :DD. De eddig nagyon jól beválik hahahha. Én kifogást találtam pénzköltés ellen:DD

Csak meg kell találnod azt a módot ami neked segít és megy majd az a spórolás:))

2020. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon furcsa. A szüleid miért nem támogatnak? Miért jutottál erre a szintre?
2020. dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Támogatni támogattak, de élni nem tudnak helyettem.
2020. dec. 18. 00:08
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg a szülőktől, hogy szerintük mit csinálsz rosszul.
2020. dec. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kb. mindent. Pl. nem azt az iskolát végeztem el, amit ők akartak.
2020. dec. 18. 04:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!