Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekem van igazam vagy szüleimn...

Nekem van igazam vagy szüleimnek? Ha ilyen munkát nem akarok ennyiért végezni?

Figyelt kérdés
Ismerősnél voltunk a faluban ahol felmerült, hogy nyáron szeretettel várna dolgozni a földjére. Bála pakolás meg termény felrakodás platóra, ezt napi 4000 Ft-ért. Mivel tudom, hogy nagybátyám mennyit keres építőiparban én ezt nagyon keveselltem és ezt meg is mondtam ott helyben. Mire szüleim lehordtak hazafelé, hogy vissza utasítottam ezt a jó ajánlatot meg, hogy ha így folytatom soha nem állok majd saját lábra felnőttként. Amúgy kiszámoltam, hogy még a minimálbért sem érné el ez a napi pénz, miközben kemény fizikai munkáról beszélünk. Nekem így ehhez semmi kedvem inkább barátaimmal lennék. Nem a munkával van bajom csak szerintem ez nem normális ennyiért.

2020. dec. 19. 18:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

"8: Azzal a 80-al se tartanám el magam. De amúgy akkor szájalj ha te ennyiért motiváltan dolgoznál meg kidögölnél nap végére."


Neked ez hogy jött most??? Pont azt mondtam, hogy neked SEMMILYEN munkád nincs. És nyilván nem azért kéne dolgoznod, hogy egyből eltartsd magad, hanem hogy ne anyádék fizessék még a mozidat is. Te meg akkor szajalj aranyapám, ha hajlandó leszel dolgozni! Lusta dög.

2020. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

Csak megjegyezném viszonyításként, hogy nálunk a McDonaldsben van felvétel és 2ezer Ft az órabér.

Ráadásul nem kell megszakadni.

2020. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
Hagyjad 12-es, neki az sem elég, ő nem fog bármit dolgozni :))
2020. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12: hát erősen kétlem, hogy 320-at keresne bárki a mekiben, legfeljebb bruttóban. Amúgy ha tényleg ennyi, akkor mennék, de ez Pesten lehet max.


11: ne sírjál mert sértődött vagy és bizonyára hulladék munkát végzel miközben a főnököd meg semmibe vesz. Nem mindenki erre az életútra vágyik, azt meg egy szóval nem mondtam, hogy ne akarnék dolgozni semmit, szóval hazudsz is.

2020. dec. 19. 21:54
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk ezt a munkát átlagban 1500 ft-os órabérért csinálják és örülünk ha a környéken tálalunk ennyiért embert. Ne hagyd hogy hülyének nézzenek
2020. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%
14-es, pedig nincsen munkád, én pedig nem beosztott vagyok :)) de nyilván beosztott lennék még mindig, ha nem szorult volna belém semennyi alázat sem. Benned nincs alázat. Nyilván ne menj el napi négy ezerért 8 órázni, de neked semmilyen munka nem jó, luxuselvárásaid vannak végzettség nélkül. Mondhatod azt rám, hogy sírok, neked attól még mindig nincs munkád és lusta vagy.
2020. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
97%
Meg nem is értem, ki küldött téged alja munkára? Csak megmondtam, hogy jó lenne, ha dolgoznál valamit, és talán nem anyádéknak kéne fizetnie azt is, hogy moziba mész a nemlétező barátnőddel.
2020. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban nagyon kevés.

Igazad van.Én szülőként nem támogatnám, hogy a gyerekem kihasználják.Nagyon helyes, hogy dolgozik.Akkor viszont fizessék meg.Egy árufeltöltő diák is többet keres.

Kíváncsi lennék, hányan mennének el innen,erre a munkára ennyiért.

2020. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
18-as, ezt mire fel írod? Senki nem mondta neki, hogy menjen el 4 ezerért 8 órázni, csak szegény magára vette, hogy illene neki munkát keresnie...
2020. dec. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csupán rád reagáltam. Te írtad, hogy alja munkát végzem, és téged is arra akarlak küldeni. Nagyon nem. Természetesen emberként egyáltalán nem teszek különbséget beosztott és felettes között. Kifordítod a szavaim és csak butaságokat írsz rólam, kifejezetten te vagy hisztis, nem éri meg veled vitatkozni, nem lehet veled egyről a kettőre jutni. Üdv
2020. dec. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!