Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekem van igazam vagy szüleimn...

Nekem van igazam vagy szüleimnek? Ha ilyen munkát nem akarok ennyiért végezni?

Figyelt kérdés
Ismerősnél voltunk a faluban ahol felmerült, hogy nyáron szeretettel várna dolgozni a földjére. Bála pakolás meg termény felrakodás platóra, ezt napi 4000 Ft-ért. Mivel tudom, hogy nagybátyám mennyit keres építőiparban én ezt nagyon keveselltem és ezt meg is mondtam ott helyben. Mire szüleim lehordtak hazafelé, hogy vissza utasítottam ezt a jó ajánlatot meg, hogy ha így folytatom soha nem állok majd saját lábra felnőttként. Amúgy kiszámoltam, hogy még a minimálbért sem érné el ez a napi pénz, miközben kemény fizikai munkáról beszélünk. Nekem így ehhez semmi kedvem inkább barátaimmal lennék. Nem a munkával van bajom csak szerintem ez nem normális ennyiért.

2020. dec. 19. 18:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
55%
Nekem szulo letemre nagyon nyomorult életet kellene élnem ahhoz hogy a gyerekemet szinte a gulágra küldöm. Persze a paraszt jót rohogne h szerencsétlen hulyegyerek ott robotol napestig a főldjín kosztért cserébr. Errol az ,,indul a bakterház,,jut eszembe😀Az a szulo is szégyenlje el magát ha nem tud jövőt biztosítani fiatal életét elkezdő gyermeke számára az jobb ha nem tervezett volna 16-18 évvel ezelott sem. Altalaban az intelligens tudatos szulo szebb jovot képzel gyermekének. Az ad hoc bekapta csak a legyet emberke búslakodik h 8 osztály után mibű tartsa a gyereket.🙄A gyerekhez pénz kell minimum 20 éves koráig. Ja, nem.
2021. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#21 ezért kell Márki-Zayra szavazni, ő nem engedi ezt a Dobrev-féle "finanszírozzuk a semmire potyogtatást" módszert.
2021. okt. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!