Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha az öcsém a...

Mit tegyek ha az öcsém a kedvenc a családban?

Figyelt kérdés

Egészen kiskorunk óta az öcsém a kedvenc. Apám folyamatosan kivételezik vele, ha bármilyen vita van 100%, hogy az ő oldalára áll. Például egyszer az autóban ültünk és valamin összekaptunk a tesómmal (az apám is az a kocsiban volt csak anyám nem mert visszszaladt valamiért a házba) és a tesóm elkezde anyánkat szidni amiért egy olyan maszkot adott neki aznapra ami szerinte "gyerekes" (9 éves a tesóm mellesleg, ráadásul nekem is olyan volt és szerintem aranyos) és mondtam neki, hogy ezt most fejezze be. Na mármost ekkor nyitotta ki anya az autó ajtaját, hogy beszálljon és megkérdezte,hogy mit hagyjon abba? Én csöndben maradtam,de mikor másodszorra kérdezte elmondtam. Erre az öcsém persze azt mondta, ő nem mondott semmit és én egy hazug vagyok. Aztán a tesóm azt mondta, kérdezze meg anya apát. Apa pedig képes volt azt állítani,hogy az öcsém nem is mondott semmit anyámra és én hazudok. Na erre kiakadtam és hát kiabáltak, végül szobafogságot kaptam. A nagy büdös semmiért. Tudom, ez nem tűnik nagy dolognak de rengeteg ilyen volt és folyton azt éreztetik velem,hogy én egy semmi vagyok, de bezzeg az öcsém...Ajnározzák, hogy jaaaj de okos, ügyes, tehetséges meg kitoljuk Facebookra stb. én még kb le vagyok sz*rva és bármit teszek az sosem elég jó, hiába próbálok bizonyítani. Nem bírom már tovább de még gimnazista vagyok, legalább 2 évig nem léphetek le. Mit kéne tennem?

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2020. dec. 20. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Te sem vagy több agyilag 9 évesnél.
2020. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#11 szerintem te meg a kérdező által leírt szülőhöz hasonló személy vagy, aki szintén egy borzalmas szülő.
2020. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a normális hozzászólásokat! Sokat segítettetek,lelkileg mindenképp.<3

#11 remélem szebb lett a napod most, hogy a feszültségedet levezetted rajtam. De tudod, épp attól vagyok okosabb mint te, hogy nem folytatom.(;

2020. dec. 21. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!