Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim teljesen megőrültek....

A szüleim teljesen megőrültek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval pl. nincsen magánéletem. Állandóan tudni akarják milyen filmeket, sorozatokat nézek, turkálnak a fiókomban, ha becsukom az ajtót rittig bejönnek. Minden tudni akarnak... Beteges mániáik vannak. Most épp meg vagyok fázva (semmi komoly) erre folyamatosan azzal nyaggatnak, hogy "fújjam ki az orrom" mert különben kórházba kerülök! A tegnap elmentem kutyát sétáltatni és nem normálisnak neveztek amiért nem akartam felvenni a "kis bojtos sapkámat". Ma behoztam a spájzból vizet (ami kicsit hideg volt) erre anyám elkezdte, hogy tegyem be a mikróba (?). Persze én ellenkeztem erre mindketten ordítani kezdtek velem, mint egy hülyével. Vagy említhetném a papucs mániájukat. Ha nem húzom fel a papucsom hisztérikusan kiabálni szoktak (ez mindennapos). Teljesen idióták... Ja és ezek még csak az enyhébb sztorik voltak. Szerintetek mit tegyek?

2020. dec. 20. 19:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is az volt régen. A magánélet teljes hiánya. Ha becsujtam az ajtót valamit hirtelen mondani kellett. Este sokáig fent voltak. Reggel meg korán keltek.

Én odáig jutottam,hogy havi 250-300órákat dolgoztam és vettem egy lakást..

2020. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
21%

"Vagy említhetném a papucs mániájukat. Ha nem húzom fel a papucsom hisztérikusan kiabálni szoktak (ez mindennapos)"


Tehát "mindennapos" beviszed a szart a lakásba, anyád meg takaríthat utánad.

Én két szólás után harmadszorra, már pofán vágtalak volna.

2020. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
68%

Az hogy ennyire nincs magánéleted őket minősíti.

Ha beteg vagy és azt mondják fújd ki az orrod akkor 2 lehetőséged van:

1) vagy szarkasztikusan megjegyzed hogy ez neked biztosan nem jutott volna eszedbe

2) vagy pedig megmondod hogy te érzed hogy mikor kell kifújni.

A sapkánál is: elmondod hogy te nem fázol. Azért ez a vizes dolog eléggé nagy ostobaságra vall a szüleid részéről. Mond meg nekik hogy köszönöd szépen nem vagy fogyatékos, el tudod dönteni ennyi idősen hogy milyen hőmérsékletű vizet szeretnél inni. Csak a papucs dologra tudom mondani hogy igazuk van, vedd fel a papucsod, semmi bajod nem lesz tőle.


Keress rá a "forklock" kifejezésre. Azzal szerintem meg tudod oldani az ajtód bezárását. Vagy marad az hogy maszturbálsz és hagyod hogy benyissanak. Kínos helyzetbe kell hozni őket hogy észre vegyék magukat. Ez csak így megy sajnos.

2020. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy az Peti?
2020. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
82%
#14 te vagy az apa?
2020. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
63%
Ha 13 vagy megértem, ha mondjuk 19 az már más eset. Szerintem csak aggódnak de ezt el tudod mondani nekik is.
2020. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy?
2020. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
43%
Tuti felének, csak kicsit - na jó, nemkicsit eltulozzak. Próbálj meg leulni velük megbeszelni, hogy neked ez nem jó, ill. Hogyan lenne jó, konkretumokmal. Akkor fognak komolyabban venni, ha ugy is viselkedsz, hajrá!
2020. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
27%
A szuleid elmebetegek. Remelem el tudsz koltozni egy lakasmegisztasba. Barmilyen idegennel jobb egyutt lakni.
2020. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
29%
Nem is idióták nekem szimpatikusak. Ugyanezeket nekünk a nagyiéknak kell mondani hogy ne igyanak már jeges vizet télen ilyen eü helyzetben. Oké a filmjeik után nem érdeklődünk :)
2020. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!