Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim teljesen megőrültek....

A szüleim teljesen megőrültek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval pl. nincsen magánéletem. Állandóan tudni akarják milyen filmeket, sorozatokat nézek, turkálnak a fiókomban, ha becsukom az ajtót rittig bejönnek. Minden tudni akarnak... Beteges mániáik vannak. Most épp meg vagyok fázva (semmi komoly) erre folyamatosan azzal nyaggatnak, hogy "fújjam ki az orrom" mert különben kórházba kerülök! A tegnap elmentem kutyát sétáltatni és nem normálisnak neveztek amiért nem akartam felvenni a "kis bojtos sapkámat". Ma behoztam a spájzból vizet (ami kicsit hideg volt) erre anyám elkezdte, hogy tegyem be a mikróba (?). Persze én ellenkeztem erre mindketten ordítani kezdtek velem, mint egy hülyével. Vagy említhetném a papucs mániájukat. Ha nem húzom fel a papucsom hisztérikusan kiabálni szoktak (ez mindennapos). Teljesen idióták... Ja és ezek még csak az enyhébb sztorik voltak. Szerintetek mit tegyek?

2020. dec. 20. 19:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
24%

Papucs alap. De en veszek majd a gyereknek valami cuki mamuszt. Mi itt Londonban a kozos hazban abban toltuk: szormes, kotott, macis meg minden ilyesmi.

Egyaltalan nem rossz erzes neked a fagyos lab?

Na meg igen, felfazhatsz.


Sapka nem art, ha meg vagy fazva.


Orrod fujd ki - mellekureggyulladas, na meg amugy is gusztustalan, ha valaki taknyos orral beszel, maszkal.


Hideg viz megint nem valami jo a torkodak, foleg betegen.


Sorozatok? Filmek?

Hat azutan, hogy a 13 reasons why megnezese uttan egy rakat tini ongyilkos lett, meg vannaj ilyen netes hulye ongyilkos jatekok, hat en is rohadtul kovetni probalom majd mit csinal a gyerekem.

Mi is csinaltunk sok hulyeseget, pl. pedofilokkal chateltunk, meg talalkozot is megbeszeltunk, de sose mentunk el, de akkor is rohadt gaz. Mi van ha mas beleporol osszebaratkozik velunk es utana bosszut all vagy csak poenbol csak azert is elkap?

Ram meg egy punk 30+ os irkalt. Nekem akkor gyerekkent le se esett hogy ez mennyire aberalt es nem csak a zene erdekli.

Anyam persze orditott es szetszedte a gepet.

Most mar latom, hogy neki volt igaza.

Nem reg olvastam vissza egy amcsi pasival a beszelgetesemet. Bazz szo szerint bikinis kepet kert tolem, en naiv tizeneveskent meg le se esett hogy ez megbaxna. Csak h jajj de kedves elbeszelgetunk.


A masik meg a cuccozas.

Annyi fiatal es felnott is cuccozik, hogy az valami horror.

Es azzal nyugtatjak magukat h jajj kicsit.

Ja aztan egyparan total rakattannak es leepulnek.

30 leszek januarban. Hat van olyan ismerosom aki ugy nez ki mint valami szakadt csoves.

17 evesen laza volt fuvezni, de most 30+ semmi izom nincs rajta, arca beesett, foga rothadt. Horror.

Na pl. nem akarnam, hogy a gyerekem ilyen tarsasagba keveredjen a neten, mert lehet ot jobban bele tudjak rangatni, mint engem.

2020. dec. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
14%
Költözz mielőbb el otthonról és szakítsd meg velük a kapcsolatot .
2020. dec. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen normalisak a szuleid.

Valoszinu azert orditanak egybol, mert mar 100x elmondtak/megkertek es meg mindig nem csinalod azt amit kene.

Majd ha elkoltozol ott azt csinalsz amit akarsz, majd ha sajat kereseted lesz, mind elszorhatod nyugodtan gyogyszerre, majd ha gyereked lesz te is megtudod milyen szulonek lenni!

Addig orulj, hogy van hol laknod, aludnod, etetnek, iskolaztatnak, haziallatod is van, stb!

Szuleid helyebe nem uvoltoznek ennyit az igaz, pofan vagnalak a masodik utan!

2020. dec. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
27%
Miért van lepontozva majdnem az összes olyan válasz ami igaz/értelme van? (és most nem arra gondolok hogy "költözz el") a kérdezőnek nem tetszik hogy nem neki adunk igazat vagy valaki trollkodik? Vagy mindkettő? 😀
2020. dec. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
55%

Gondlom mert gyerekekkel van tele az oldal.


De mindegy, majd amikor vereset pisil ordithat a wcn ejjel-nappal, hogy mikor mulik mar el.


Vagy kap egy jo kis tudogyuszit, mert bazott telen beoltozni betegen a kutyasetaltatashoz akkor is lehet majd sirni, hogy leszakad a hata es nem bir levegot venni.

Amikor meg a doki megjelenik az oriasi tuvel hogy leszuvja a valadekot a tudolemezek kozul meg lesz majd siras.


Nem az en gyerekeim, szoval feladom. Majd megtanuljak a sajat karukon.

Majd a sajatomnak probalom elmagyarazni mit miert es hogyan csinalunk.

2020. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
30%
Féltenek, aggódnak! Jó szülők akarnak lenni, vigyázni akarnak rád. Nekem is ilyenek voltak, onnan tudom. Addig ez nem fog megváltozni, amíg nem költözöl el. De jó messzire. Ez van sajnos, legalábbis nekem nem sikerült kinevelni belőlük.
2020. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
45%
A szüleidnél már csak egyes válaszolók a betegebbek. Őszintén remélem, hogy mind impotensek vagy meddők, hogy véletlenül se jusson gyerek a közelükbe.
2020. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
32%
Mert te olyan okos vagy a szüleidnél? Na nem pazarlom ilyen köcögökre az internetemet.
2020. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
57%

A szüleim is legalább ilyenek. Pacsi, Kérdező!

Én még a saját szobámban sem tanulhatok. De se baj, kibírom valahogy, eddig is túléltem.

Valószínűleg a szüleid tényleg jót akarnak neked a sapkás, papucsos dologgal, de az tényleg beteges, hogy nem hagynak neked magánszférát (ahogy nekem sem). Ebbe bele lehet őrülni.

2020. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is hasonlóan viselkednek a szüleim, egy zár az ajtón sokat segít. Amint végzek az iskolával, soha többé nem jövök haza.
2020. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!