Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Karácsony van, és a szüleim...

Karácsony van, és a szüleim kidobtak otthonról, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok de még gimis, félretett pénzem nincsen

A barátaimhoz, rokonokhoz, sehova nem tudnék menni, de itthonról is leghamarabb ma este el kell mennem, közölték, hogy nem maradhatok egy balhé miatt

Anyukámnak fáj érte a szíve, de apám hajthatatlan

Mihez tudnék kezdeni hovamenjek? :(



2020. dec. 24. 15:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/174 anonim ***** válasza:
95%

Attól mert nagykorú lettél még nem dobhat ki a házból mivel tanulsz. A jogszabály szerint mivel meg tanulsz a szülőnek kötelessége eltartania amíg a tanulmányaid folytatod legfeljebb 25 éves korodig.

Én valahogy így emlékszem rá.

2020. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/174 anonim ***** válasza:
21%
Hajléktalanszálló,vasútállomás,vagy valamilyen széltől-esőtől védett kihalt épület.
2020. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/174 anonim ***** válasza:
94%

A középiskola elvégzés elött nem dobhat ki, akkor sem, ha már nagykorú vagy!

Másrészt meg közöld vele, hogy akkor a rendörségre mégy és feljelentést teszel ellene.

2020. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/174 anonim ***** válasza:
61%

Mekkora kamu.

Ha az utcára tennének a pasid nyilván még Nyíregyházáról Szombathelyre is rohanna haza 4 átszállással.


Érdekes, se a nagyszüleiddel, se a testvéreddel nem beszélsz, meg most már apáddal sem...

2020. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/174 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem sem teheti, hogy utcára tesz.

Lehet csak mondta apád.Ennyire nem lehet szívtelen.

2020. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/174 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu. A barátom próbál is hazajutni de valószínüleg holnap reggelnèl előbb akkor sem tud...
2020. dec. 24. 15:52
 17/174 A kérdező kommentje:

A nagyszüleimmel beszélek szimplán rossz a kapcsolatunk és hazaküldenének. A testvéremmel pedig azt sem tudom mivan...

Mondtam neki én is hogy így nem tehet ki tudtommal, azt mondta majd ha a bíróság mondja neki elhiszi...

2020. dec. 24. 15:54
 18/174 anonim ***** válasza:
99%
Leírnád, hogy mi olyan megbocsáthatatlan amiért szenteste, kiraknak az utcára?
2020. dec. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/174 anonim ***** válasza:
95%
Ne menj el, es kesz. Ha emiatt balhezik, esetleg tettlegessegig fajulna a dolog, ki kell hivni a rendoroket. Bar nem irtad, hogy mit tettel, de en kb a gyilkossagon kivul mas okot nem tudok elkepzelni, ami miatt csak igy kidobnam a gyerekem. Meg ha drogozott is, lopott is volna tolem, elso korben szankciok lennenek, nem csak igy kiraknam az utcara karacsonykor.
2020. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/174 A kérdező kommentje:
Leírtam feljebb, hogy már régebb óta kiakart tenni aztán ma elkezdett bántani, nem vettem fel de miután a páromat is bántotta, elhordta mindennek, megmondtam neki hogy legalább a kapcsolatunkba ne szóljon bele, mert ő legalább szeret engem, erre közölte hogy este már nem akar itt látni.
2020. dec. 24. 15:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!