Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként a gyereketek milyen...

Szülőként a gyereketek milyen párválasztásán akadnátok ki a legjobban?

Figyelt kérdés

Az alábbi kettőn belül melyik tűnne rosszabbnak:

A) azonos nemű pár

B) 15-20 évvel idősebb pár ?


Tegyük fel, hogy nem tudtok még semmit a kapcsolatról, csak első reakcióra lennék kíváncsi.


Illetve csak úgy általában, kin akadnátok ki a legjobban?



2020. dec. 25. 22:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%

Ha a párja 15-20 évvel idősebb lenne akkor nem akadnék ki csak kicsit félteném, mert mi van ha kiütközik köztük a korkülömbség de ha tényleg szeretik egymást akkor meg se szólaltam.

Ha azonos nemű párja lenne akkor egyáltalán nem érdekelne mert miért kéne érdekeljen? nem én fekszem le a párjával és ha fiú létére egy fiúval akar lenni akkor legyen.

2020. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Nem próbáltam arra utalni, hogy bármelyik lehetőség / reakció helytelen lenne. Csak kíváncsi voltam, a szülők kitől "féltik" a gyereküket. Nekem nincsenek gyerekeim még, érdekelt a tapasztaltak véleménye. :D


Az én szüleim pl. rosszul fogadták, mikor elmondtam nekik, hogy egy 15 évvel idősebb férfival vagyok együtt. Nyilván ebben közrejátszott az is, hogy előtte egy kapcsolatomról sem tudtak, féltettek és tapasztalatlannak tartottak ebben a kapcsolatban.

2020. dec. 25. 22:57
 13/26 anonim ***** válasza:
73%

- Bűnöző.

- szélsőséges nézeteket vall (akár politikai, akár gyűlölet alapú, akár ezoterikus, akár vallási fanatikus, ami ugye nem azonos a mélyen vallásossággal)

- szellemi fogyatékos (nem fair egyiknek sem)

- szociopata

- elmebeteg

- közveszélyes

- érzelmileg instabil

- drogos

- függő

- iq90 alatti



Mondjuk ilyenekkel akkor áll össze a gyerekem, ha velem akar kicseszni, mert magának nem akar rosszat.


Szóval emiatt nem aggódok. A nevelés arra szolgál egy gyerek életében, hogy azt kövesse, amit az ősei is követtek, mégpedig azért, hogy ne tévedjen el.

2020. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
26%

A) azonos nemű pár nekem sem tetszene.


Egyébként a lánytestvérem egy 20 évvel idősebb ipsével jött össze. Én elfogadtam, édesanyánk is, apánk először kiakadt. Azóta kicsit lenyugodott, bár még mindig vannak megjegyzései. Minden családban vannak nehézségek.

2020. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%

Az A opció azért aggasztana, mert félteném Magyarországon.

B opció pedig attól függ mennyi idős lenne a gyerekem.

15 évesen egy 30-35 éves férfi mellett nyilván nem akarnám látni és nem is hagynám, de pl 20 évesen már csak az érdekelne, hogy jól bánik e a lányommal és méltó párja e.

Továbbá az borítani ki, amit már egyik válaszban olvastam, hogy bármilyen értelemben szélsőséges nézeteket vall.

2020. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
27%
#2-esnél a pont!
2020. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
15%
Ha azonos nemű egyértelmű!
2020. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
47%
Egy cigannyal.
2020. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%

A b opció már nem releváns, mert felnőtt nő a lányom és egyetértek a 16-os válaszolóval.

Az én lányom mindkét nemhez vonzódik. Nagyon rosszul fogadtam, amikor elmondta. Aztán lett egy fiúja, aminek nagyon örültünk. Viszont az a fiú nagyon rosszul bánt a lányommal, fizikai bántalmazás lett a vége. Kb egy évvel később egy hölggyel állított haza. Nem repestünk az örömtől, viszont ahogy telt az idő egyre nyilvánvalóbbá vált, hogy ilyen kiegyensúlyozottnak, boldognak még életemben nem láttam Őt. És nekem csak ez számít. Az a nő szereti a lányom, tiszteli és társa az életben. Sajnálom, hogy az elején túl szűklátókörű voltam, hogy a lényeget lássam.

2020. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Angel3000 ***** válasza:
22%
Szia! Azonos nemû párt választana, azon ki tudnák akadni!
2020. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!