Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat iszogatni úgy hogy ott van vele az uncsitesója is?16/L

Figyelt kérdés
Lenne egy buli ahova nagyon fontos lenne elmennem mert lesz ott egy helyes srác akivel nagyon nagyon szeretnék találkozni. Ott lenne velem még a 17 éves lány uncsitesóm is szóval nem lennék egyedül meg amúgy leszünk többen is szóval ez csak ilyen baráti iszogatás lenne.
2020. dec. 28. 10:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
#6: Az mindig úgy kezdődik...én már csak tudom :-)
2020. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%
Bírom ezeket a szélsőségeket. A között hogy valaki nem iszik semmit, meg hogy sárga földig issza magát még van pár lépcsőfok a skálán. Minket elengedtek bulizni, tudtuk hol a határ, annak ellenére is, hogy volt, hogy róka koma kiszabadult. Nagy kaland. Viszont volt olyan osztálytársam akit nem engedtek el, na és az mikor "kiszabadult"... 🤦🏼‍♀️ Csinált olyanokat.
2020. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2020. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
Kedves kérdező, ha neked pia kell ahhoz, hogy ne legyél félénk, akkor az már régen rossz.
2020. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
27%

Minden további nélkül elengedném a barátaival bulizni. Teljesen mindegy, hogy ott van-e egy rokona vagy sem. Annyit, hogy most járvány idején legyen betartva a 10 fős korlátozás. Ha nem tartják be, és emiatt őt is megbírságolják, természetesen ő fogja kifizetni a zsebpénzéből.

Hozzáteszem: "gyakoris viszonylatban" én kifejezetten liberális szülőnek számítok.

Az italról annyit, hogy bízom benne, tudja a mértéket. Nyilván egy részeg nő arra a helyes fiúra sem tenne jó benyomást. :-)))

2020. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%

Tudja szösz, mindazonáltal.

Nem feltétlenül az alkohol miatt, hanem ki tudja, hogy mikor lépi át a "csak egy kicsit iszom" határ vonalat, a minden mindegyig...

Volt olyan osztálytársam, akit a saját anyja itatott le otthoni körülmények között a rosszullétig, mondván, hogy na ebből jól megtanulja a gyerek, hogy miért nem szabad mértéktelenül inni.

Ugyanez a csaj volt, akit osztálykiránduláskor a végén bezártunk a faházba, és szigorúan őriztünk, hogy ne csináljon több hülyeséget (előtte már körbehányta az egyik fát, amibe majdnem beleült, utána majdnem beleesett egy másik osztálytárs által adományozott rókába, és az egyik srácot végig kergette a kempingben, hogy ne féljen, nem bántja, csak meg akarja nézni mekkora van neki...).

2020. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%

Lányos anyuka vagyok, most lesz még csak 11 éves, de az évek telnek. Ha tudom, hogy kizárólag ismerősökkel, a baráti társaságával lenne, elengedném. (nyilván el is fogom, hisz lesz majd ő is 16 éves)

De ne a piálással indíts, sőt ezt inkább hagyd ki a mondandódból, mert az nem túl sikeres.

2020. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, de nem tűnsz túl érettnek. Alapvetően egy 16 éves lánynak nem kellene “iszogatni”. Nem az a gond, ha elmész egy buliba és esetleg van valamennyi alkohol is és esetleg iszol belőle (bár nem kéne, de ne vagyok naiv), de iszogatni a felnőtt férfiak szoktak a haverjaikkal (és annak sincs jó vége). Az sem annyira jó, hogy ott lesz egy fiú, aki miatt mész és azért iszol, hogy ne legyél gátlásos. Nem tudom, mennyire ismered, meg pontosan mibe lennél hajlandó belemenni, de nyilván szülőként nem donna fel a gondolat, hogy esetleg ittasan lefekszel vele...(és nem azért, mert ne szexelj, de ne így...). “Uncsitesó” ha menne...ez attól függ, ő mennyire megbízható és határozott.
2020. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
70%
#14-nél a pont!
2020. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
50%
16 évesen mi már vedeltünk rendesen, lányok is voltak igazából minden hétvégés program volt. Azóta mindenki boldog, sikeres és családos ember lett. Örülünk, hogy akkor éltük ki magunkat és akkor tapasztaltuk meg az alkohol negatív hatásait, nem pedig mint sok olyan ismerősünk akiket nem engedtek, most családos emberként. Életem egy nagyon boldog szakasza volt, tehát nyugodt szívvel elengedném a 15-16 éves lányomat.
2020. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!