Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat iszogatni úgy hogy ott van vele az uncsitesója is?16/L

Figyelt kérdés
Lenne egy buli ahova nagyon fontos lenne elmennem mert lesz ott egy helyes srác akivel nagyon nagyon szeretnék találkozni. Ott lenne velem még a 17 éves lány uncsitesóm is szóval nem lennék egyedül meg amúgy leszünk többen is szóval ez csak ilyen baráti iszogatás lenne.
2020. dec. 28. 10:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
37%
#20-as, mikor voltál 16 éves? Azért nem mindegy, hogy akkor mi volt, és ma mi van.
2020. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
66%
Jézusom ez a sok áll szent. Mintha ti nem lettetek volna 16 évesek. A 16. életév már pont egy olyan szakasz, amikor igenis a barátokkal kell lenni és jól érezni magunkat. A lány azt mondta hogy csak iszogatnak és nem mata részegek lesznek. Szerintem ez ebben a korban TELJESEN normális. Mindenképpen menj el!! L/21
2020. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
54%

Kijárási tilalom van. Pandémia.

Influenza szezon. Szóval nem.

2020. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%
#21-es 90-es évek hírhedt kecskeméti maffiózókkal egy kocsmában lenni akkor 16-17 évesen azért nem volt mindig egy halál nyugodt program, de annál élvezetesebb. Aki azt gondolja, hogy ma rosszabb az nem tudja mi volt akkor :D
2020. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

engem elengedtek a szuleim, mondjuk mindig “kis barati ossezjovetelkent” hivatkoztam ra, nem iszogataskent, pedig tudtak hogy alkoholt is iszom ott, de sosem jottem haza reszegen.

ha tudjak hogy kb milyen tarsasag, es mikor hogyan jossz haza, illetve megbizhato vagy, akkor szerintem nem kene akadalya legyen

2020. dec. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy program? Hogy "iszogatunk"?
2020. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
61%
26-os, hidd el, nincs ennél jobb csapatépítő program. Szomorú, vagy nem, de a kultúránk része. Felelősséggel kell csinálni és minden rendben leszm
2020. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
84%

20/l

Engem is elengedtek szóval én elengedném a lányomat. Engem jobban zavar, hogy karantén van meg stb. Ha betartjátok a szabályokat tehát nem lesztek sokan, tudom, hogy kinél vagy, hol vagy, meghagysz telefonszámot akkor rendben van. Meg mondod mikor jössz haza és tényleg haza is érsz vagy érted megyek stb. Nem tudom elképzelni most a vírus alatt, hogy tervezitek de alapjáraton én elengednélek. Én elég korán bizonyítottam, hogy lehet bennem bízni, tudok magamra vigyázni. Ha te is így teszel akkor nyugodt szível elengedhetnek. Nőként kikérem magamnak, hogy a lányok nem iszogathatnak. Ezt sem kell töménytelen piálásnak képzelni. Kártyázunk, van nasi, dumálunk és közben lecsúszik egykét cider. Hagyni kell a gyereket szórakozni mert később fog elszaladni vele a ló vagy egyszerre akar mindent bepótolni. Nyilván ne iszogatásként ad elő a szüleidnek mert látod a fentiek alapján nekik ez vmi korlátlan piálást jelent. Barátaiddal szeretnél szórakozni ennyi. A lényeg, hogy tudj felelőségteljesen viselkedni, hogy máskor is elengedjenek. Sokan itt úgy beszélnek mintha nem lettek volna sose fiatalok. Úgyis talál rá módot csak a hátad mögött, miközben hazudik arról, hogy hol van. De ne azért igyál, hogy bátrabb legyél, stb. Ne a piálás legyen a lényeg, hanem a barátaid és a szórakozás. Egyél előtte, közben ha tudsz sokat, igyál közben vizet is, mert az alkohol dehidratál.

2021. jan. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!