Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat 1 hónapra erdélybe nyáron a rokonaihoz?

Figyelt kérdés
Apukám székely csak amikor magyarországon dolgozott akkor találkozott anyával és azóta is itt él. Ebben az évben nem voltunk kint csak az unokatesóm volt itt nálunk mert ő kamionsofőr és bejött amikor erre járt. Vannak lány unokatesóim is akikkel napi szinten beszélek és szeretnék velük is találkozni. Nagyon szeretek ott lenni mert iszonyatosan szép helyen laknak. Egy kis faluban a hegyekben,mindenhol erdő van,patakok stb érzem hogy odavalósi is vagyok lélekben :D Rengeteget kirándulunk mindig ha ott vagyok. A kamionos unokatesómmal mennék el és lehet hogy a tengerparta is lemennék majd. Neki van jogsija,mert ő már 23 éves de a két húga meg még csak 15 és 17 akikkel ugye mindig beszélek. Tudom hogy vírus van de ők azt mondják hogy nem veszik komolyan, a határon meg addigra biztos át lehetne menni.
2021. jan. 5. 16:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy ennek az unokatesómnak elvették a jogsiját egyszer mert összetört valami rendőrautót,de amúgy jól vezet és szívesen el is vinne csak apa nagyon félt.. :(
2021. jan. 5. 16:13
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem olvasom végig de igen. Én 13 voltam amikor először repültem tesomhoz canadaba (légiutas kísérővel ) másfél hónapra. Utána voltam 15 és 16 evesen két hónapot nyaron akkor viszont már teljesen önállóan utaztam
2021. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha tudom, hogy normálisak (a leírásból ítélve azok, kirándulnak stb, nem a bebszás megy naponta), akkor igen.
2021. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Én elengednélek, de mit számít az?
2021. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha anyukádék nem engednek el ,akkor nem tudsz mit tenni.
2021. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek egy pont ilyet. A lány székely, szülei itt élnek, minden nyáron haza engedtèk. Most ott ment fèrjhez, ott van otthon. Mindig is az volt az otthona.
2021. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

A szüleid mit mondanak,hogy mehetsz lányom minden gond nelkül,vagy nem szivesen engednek el?Személyesen találkoztál már velük, ha igen akkor mi a probléma.

En 17 éves voltam,amikor elõször találkoztam az unokatesóimmal és elutaztam hozzájuk.Másnap visszautaztam haza, mert nem tetszett,ahogyan élték az életüket.

2021. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyanok azok a rokonok, akikre rá merném bízni, akkor persze.
2021. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a távolság a lényeg, hanem a rokonok. Hozzánk az unokatesonk 300 km-ről 6 éves korától jár, mi is voltunk ennyi idősen egy másik hasonlóan távoli unokatesóknál, de ha nem ilyenek lennének akkor a szomszéd utcába sem engednélek el hozzájuk.
2021. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztonságos, család van melletted, ennél sokkal irreálisabb esetekben is elmennek néha gyerekek. Ha jó kapcsolatban vannak a szüleid a rokonokkal, akkor elengednek.
2021. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!