Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 26 éves férfi vagyok szüleim,...

26 éves férfi vagyok szüleim, de főleg anyum kikészít már hogy mikor nősülök meg és mikor jön már az unoka én ilyenkor kellemetlenül érzem magam, mert őszintén nem állok erre készen. Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 10:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
Én elmondtam anyumnak szűz vagyok, de tudta ezt, mert sosem volt barátnőm még. Mondtam neki, egyenlőre ne várd, hogy legyen unokád, mert még én magam sem szexeltem, pedig 30 éves vagyok. Megnyugtattam nem vagyok meleg, csak nem tudok csajozni. Anyum azt mondta segíteni fog, hogy lányt találjak. Lehet ha elmondod te is ezeket, akkor kerít neked is barátnőt.
2021. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok szűz illetve nem vagyok meleg
2021. jan. 6. 20:47
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
22: Nem érted. Csak mondd azt! Akkor leszállnak rólad.
2021. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%
Határozottan.Megmondod hogy nem akarsz gyereket,sem pedig megnősülni mert más a személyiséged.Ha legközelebb újra megkérdezi akkor emlékezteted rá hogy már válaszoltál neki.kérdezd meg tőle hogy mit válaszoltál?Mondasd kell vele hogy nem lesz gyerek és feleség.Ha ő mondja ki akkor jobban fel fogja fogni.
2021. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi most ott tartunk, hogy biztos őket akarom büntetni, amiért 27 évesen nincs még unokájuk.

Mondjuk később se lesz, mert akarok gyereket és nem gondolom hogy részemről felelősségteljes döntés lenne a gyerekvállalás. Csak ugye, nekik unoka kell, mert "gyerek nélkül nem élet az élet".

2021. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
59%
25: Tarts ki, mert velük van baj. Nárcisztikus személyiségzavar.
2021. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, 26 éves vagy, még bőven ráérsz erre. Mondd, hogy szeretnéd kiélni magadat, kipróbálni sokmindent, mert az élet rövid és még bőven 10 év múlva is alapíthatsz családot.
2021. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!