Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb anya a bíróságon a végsőkig harcol a felügyeleti jogért majd később meg azon háborognak hogy az apa miért nem veszi ki a részét mindenből?

Figyelt kérdés
És ne gyertek rögtön azzal hogy közösen vállalták a gyereket, ugyanis akkor a bíróságon is közös felügyeletet kellett volna kérni ha már a "gyereknek 2 szülője van" stb. De konkrétan sok esetben az apa jogait egy tollvonással megszűntetik majd el van várva hogy ugyanúgy a gyerekeinek éljen továbbra is. Ez hol reális szerintetek?
2021. jan. 7. 08:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/227 anonim ***** válasza:
7%
13 tw nen ezen a bolygón élsz,vagy pedig magadra ismertél a példa nyomán és játszod az eszed ahogy a való életben is l.
2021. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/227 anonim ***** válasza:
10%

#14, bocs, de nekem a "proli" egy pozitív jelző, ezerszer inkább mint "középosztálybeli értelmiségi"...

Egyébként van. És még a gyermektarhát is szerencsésen megúsztam végül...:)

A negatív jelző meg az elfogult (többnyire "anyapárti") családjogi bíráskodásnak jár, azt kellene először eradikálni, az ugyanis senkitől(!) sem várható el, hogy az igazságtalanság mocskában dagonyázzon, önmagát áldozva fel.

2021. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/227 anonim ***** válasza:
18%

21!


Esetleg ha kifejtened, hogy pontosan mi a problémád.

2021. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/227 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora egy beteg lúzer vagy, 22-es. Kár volt szaporodnod, de komolyan.
2021. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/227 A kérdező kommentje:
Én elhiszem hogy mindkét oldalon van ilyen, de szerintem aki ennyire önző és a saját kis bosszúja hajtja, az nem is érdekli hogy a gyerekét teszi ezzel tönkre annak nem is szabadna gyereket vállalni akár férfi akár nő
2021. jan. 7. 09:40
 26/227 anonim ***** válasza:
15%
#24, a lúzer az pont az, akinek még válás után is a drága anyucika tud diktálni, meg tönretenni a jövőjét is, miután végre megszabadult az "anyatípusú" exétől.
2021. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/227 anonim ***** válasza:
92%

25!


Nem hát. De m3gegyszer, ha a gyereket nevelő szülő ne, akarja a gyereket láthatásra engedni, akkor a másik fél szépen feljelentést tesz erről

2021. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/227 anonim ***** válasza:
15%
#27, ez azért lényegesen tágabb kör a kapcsolattartástná, az pusztán a konkrét és szemléletes példa. De mindarról szó van, amikor (b)anyucika azt hiszi, hogy a továbbiakban ő szellenti a passzátszelet a gyerek kapcsán, és a férfi dolga az, hogy az ő elképzeléseit hajtsa végre.
2021. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/227 anonim ***** válasza:
75%

28!


Az adott kérdésre válaszoltam. A te baromságaid nem érdekelnek.

2021. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/227 anonim ***** válasza:
22%
#29, a kérés sem csak a láthatásról szól. "majd később meg azon háborognak hogy az apa miért nem veszi ki a részét _mindenből?_"
2021. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!