Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerekként vagy tiniként volt...

Gyerekként vagy tiniként volt olyan tárgyatok amiről a szüleitek nem tudtak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 21:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%
Fehérjepor, vitaminok, diákfizuból vett ruhafélék.
2021. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
2 ellenőrzőm volt.. házibuli, ha elmentek otthonról.. de ez hülye kérdés.. csomó ilyen volt.. (tárgyam) de a szülő mindenre rájön.. csak úgy csinál, mintha nem tudná.. (gyakran)
2021. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%

Egy UAZ 469 (parancsnoki). Összegyűjtött pénzből vettem. 17 évesen. Egy barátomnál rejtegettem a garázsban, és csinálgattuk.

21 éves koromra sikerült úgy összekaparni, hogy le is tudtam vizsgáztatni.

23 évesen eladtam...

2021. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
97%
Kb. 11-12 éves koromban egy osztálytársam nekem adta a tamagotchiját, amit ő már megunt. Szerintem ez volt az egyetlen olyan tárgyam, amiről nem tudott senki a családomból. Azért kellett rejtegetnem előlük, mert ők hülyeségnek tartották ezt a játékot, valamiért ráfogták, hogy szellemi fogyatékossá teszi a gyerekeket (azóta sem tudom, milyen alapon), úgyhogy féltem, hogy elvették volna tőlem. Én viszont régebb óta szerettem volna egyet, úgyhogy örömmel elfogadtam, amikor nekem adta az osztálytársam. Nagyon szerettem egy darabig, de pár évvel később, amikor meguntam, én is elajándékoztam egy másik gyereknek. A családnak ezt azóta se meséltem el, pedig már huszonéves vagyok.
2021. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Metionin ***** válasza:
94%
3. Én azon csodálkozom így utólag hogy a dugipénzt hogy nem találta meg, tényleg alaposan átnézte pedig még a szemetet is.
2021. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%
Újságok. Hogy milyen témájúak, azt a fantáziátokra bízom. ;)
2021. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Bravo, popcorn ujsagok mert anya szerint ettol r.banc lettem volna. Mindig dugdostam :)

A masik, meg idosebb koromban 13-4 egy felnott ujsag amit nekem adott egy baratnom. Igazi kincs volt.

2021. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
#17 és rbanc lettél tőle? Vajon honnan jönnek ezek a szülői féltések?
2021. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Grinder 😂 de amugy nálam is mindig ment a kutatás, egyszer meg is találta ki is dobta :(
2021. jan. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
95%

"Vajon honnan jönnek ezek a szülői féltések?"


Onnan, hogy mivel tájékozódni lusták, ezért azt látják a legegyszerűbbnek, ha mindent elhisznek, amit itt-ott hallanak olyan emberektől, akik szintén nem akarnak utánanézni.

2021. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!