Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Szóljak a...

Most mit csináljak? Szóljak a szüleimnek? Annyira megijedtem

Figyelt kérdés

Nevelő szüleimmel élek, 18 éves lány vagyok. Be jelölt engem facebookon egy nő megneztem az oldalát képeit és annyira hasonlít rám. Lehet az igazi anyukám az? Ha igen mit akar?

Az egyik barátnőmnek mutattam szerinte is nagyon hasonlítunk.


2021. jan. 8. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg nekik.
2021. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

A hasonlóság még nem jelenti azt, hogy az anyukád.

Beszélj a nev. szüleiddel erről.

2021. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

Fúh backi, bejelölt egy nő facen, és még hasonlít is rád. :O Na akkor tuti örökbefogadtak. :$

(Jézusom...)

2021. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Hármas vagyok. Na ezt nagyon benéztem, nem láttam a nevelőszülők részt. :D Bocsi.

Na akkor még egyszer.


Igen, megmutathatod a szüleidnek. Viszont nem biztos, hogy ismerik őt, így ebben nem igazán tudnak segíteni. Esetleg jelöld vissza a nőt, és kérdezz rá messengeren, hogy elnézést, ismerjük egymást, hogy bejelölt? És ha előáll valami sztorival, na én akkor szólnék a nevelőszüleimnek.

2021. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen nevelő szülőkkel élek ezt tudom régtol.
2021. jan. 8. 23:15
 6/15 anonim válasza:
87%
A harmadik válaszolónak mondom, hogy a kérdező avval kezdte az egészet, hogy a nevelőszüleivel él, szóval IGEN, tuti örökbefogadták :D
2021. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
57%

Kamu profil a te arcképeddel összemorfolt képpel nem lehet?

Csak egy lehetőség.

2021. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Mi volt az amitől megijedtél?

Hogy esetleg felborítja az életed?

Igen ez meglehet.

Mielőtt bármit lépsz,beszélj erről a nevelőszülőkkel.

Főleg ha jó a kapcsolat velük.

Lehet, hogy őket felkészítették már ilyen esetre is, hogy mi a helyes ebben az esetben.

Segíthetnek neked, hogy ezt kezelni tudd.Vagy legalább még tudnak nyugtatni kicsit.

2021. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7# nemtudom

Ennek a nőnek barna a haja kék szemmel nekem szőke hajam van és kék szemem. Több képe is van, régebbi is.

2021. jan. 8. 23:25
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Írj rá.. érdekel mit válaszol
2021. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!