Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legfájdalmasabb...

Mi volt a legfájdalmasabb dolog, amit a szüleid mondtak Neked?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 16:36
 81/115 anonim ***** válasza:
97%

K*va leszel a Rákóczi téren, annak nem kell tudnia a matematikát (megjegyzem, itt négyest mertem hazavinni).

Senki nem lesz belőled (mert zenész szeretnék lenni).

Dagadt vagy (nem vagyok dagadt, sőt mindenki más rajta kívül azt mondja, hogy fogytam).

Ezeken kívül előfordult olyan is, hogy egy hétig nem szólt hozzám, de ha mégis akkor is üvöltve. És akkor már a fizikai részéről ne is beszéljünk...

2021. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:
100%
Kövér vagy
2021. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
100%
Selejt.
2021. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 Laylah ***** válasza:
100%
83., takarodj már.
2021. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:
100%

Anyám mesélte, hogy neki az anyja sokszor a fejéhez vágta, hogy biztos elcserélték a kórházban, mert ő nem szülhetett ilyen gyereket, meg hogy nélküle a híd alatt nőtt volna fel. A bácsikámat gyerekként volt, hogy késsel kergette. A nagypapámat, aki műlábú volt a háború miatt, mások előtt lenyomorékozta (a nagymamám). Velem kevésbé volt rossz, nem tudom, hogy mi miatt, bár a híd alatti dolgot én is megkaptam. Nem bánom, hogy meghalt.


Nekem az anyám nagynénje okozott sok fájdalmat. Van egy ikertesóm, aki születésétől fogva enyhén szellemi fogyatékos. Amióta az eszemet tudom, helyezte rám a nyomást, hogy mennyire vigyáznom kell a tesómra. Azt érték

2021. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
100%

86-os vagyok.


Azt érte el vele, hogy féltem az öcsémtől, mikor lesz valami rohama, ezért állítólag hétévesen előálltam az intézettel. Meg hogy a tesóm azért ilyen, mert miattam kevés táplálekhoz jutott magzatként. Aztán amikor ezeket már kikértem magamnak, azzal jött, hogy arra játszom, hogy ő és a tesóm minél hamarabb meghaljanak.

Tavaly halt meg (anyám nagynénje), temetésre sem mentem el.

2021. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
5%
Természetes, hogy a szülő száján kiszalad dühében valami az élete során, nem lehet minden szülő tökéletes, örülnétek, hogy nem azt mondta a szülő nektek, hogy meghal rákban pár hónapon belül vagy amputálni kell egy végtagotokat vagy meghalt egy közeli rokonotok/barátotok.
2021. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
6%
Sőt mondhatná azt is a szülő, hogy az orvos mondta, hogy megvakultok vagy ők vakulnak meg vagy ők vagy ti elvesztitek a hallást, szaglást, ízlelést, vagy lebénultok, stb.
2021. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 anonim ***** válasza:
100%
De azok elkerülhetetlen dolgok lennének. Az ilyenek meg, hogy “Minek születtél meg?” csak empátia kérdése. A saját gyerekeddel szemben pláne.
2021. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 anonim ***** válasza:
100%
Mi jogon mond valaki ilyet a gyerekének, mikor letudhatná a legtöbb rosszaságát is annyival, hogy “Fiam, szeretlek, de ezt most nagyon eltoltad!”. Ahelyett, hogy “Döglenél meg.”
2021. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!