Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A Ratkó-korszakban született...

San_frisco kérdése:

A Ratkó-korszakban született szülők miért olyan hitványak és szívtelenek a gyerekeikkel?

Figyelt kérdés

#x-generáció
2021. jan. 11. 16:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%
Vizsgáljuk meg a kérdést. Úgy kezdődik, hogy "A Ratkó-korszakban született szülők". Aki a Ratkó korszakban született, az 1950 és 1956 között született. Tehát ma 65-70 éves.
2021. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

hibas

a Ratko korszak 1948-1953.

2021. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

22, ajánlom figyelmedbe a Google-t. Írd be hogy Ratkó korszak, és nézd meg a dátumokat, hátha okosabb leszel.

Amúgy még ha igazad is lenne (de ugye nincs) akkor sincs értelme 2-3 éven vitatkozni, de azt már bebizonyítottad az oldalakon keresztül történő kötekedéseddel, hogy te egy ilyen kiállhatatlan ember vagy, aki az élő fába is beleköt.

2021. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

megnezheted nyugodtan a wikipediat. azt irja amit irtam.

ha meg nincs ertelme(szerinted) vitatkozni ‘pár even’ akkor miert teszed? ki kenyszerit ra?

amugy meg szemelyeskedes nelkul nem megy a vita? ez igy nagyon gyengusz lesz igy egymagaba🙁

ne buta cikkeket olvass a nyugdijrol, hanem hiteles tortenelmi adatoka.💁🏼‍♀️

2021. jan. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Megnéztem az általad "hiteles történelmi adatoknak" nevezett Wikit 😂

Pont ugyanazt írja, amit minden más forrás.

2021. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
akkor mar csak az erto olvasast tanuld meg, tobbet nem tudok erted tenni😊 barcsak mondjuk lenne otthon egy konyved, ami a magyar tortenelemrol szol, es nem a szittya hitvilag benne a kozpont😆
2021. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim normálisak szerencsére(anyám 66, apám 67 éves).
2021. jan. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés úgy szólt, hogy a Ratkó-korszakban SZÜLETETT szülők. Ők a Ratkó-gyerekek. 65-70 évesek most. Az ő gyerekeik a Ratkó-unokák (a kérdező) a 70-es években születtek. Aki most 20 éves az már inkább Ratkó-dédunokának tekinthető, ha folytatjuk az analógiát.
2021. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
71%
Nagymamám a Ratkó-gyerek, mivel már 21 vagyok jobban mesél dolgokat, és hááát enyhén szólva... Az első terhességekor az apja azt mondta neki haza se menjen, nem is mert hazamenni. Apám később csak azért született meg, mert már szégyellt elmenni abortuszra. Azt mondta nem akarta apámat elkapatni, volt hogy bömbölt apám, akkor se vette volna ki a kiságyból, volt, hogy elmentek strandolni apám nővérével, míg apám otthon volt üvöltött a kiságyban. ÉS ERRE BÜSZKE. Mindig azt emlegeti milyen kemény volt a világ, de az volt akkor is a legjobb világ. Ebből adódóan neki csak az a munka, aminek rögtön ott az eredménye, többre értékeli, ha megkoppasztok egy tyúkot, minthogy tanulok egy vizsgára. Szíve szerint annak örülne legjobban ha én is házi asszony lennék, minimum 3 gyerekkel. Addig nem néz semmibe. Én meg azt mondom addig álljon fél lábon. Nem érti a viccet, bármit mondok magára veszi, nehéz vele a kommunikáció, könnyen sértődik, mindent félreért amit csak lehet, mindig a halálról beszél, ki halt meg, ki beteg, lehangoló. Mivel már régóta nyugdíjas azt hiszi körülötte forog a világ, mindig mindent magára vonatkoztat, megsértődik, ha valamire nem érek rá. Apámtól kérdeztem, ő azt mondta hogy őt is idegesíti néha, de régen még rosszabb volt.
2021. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

29:

Köszi a hozzászólást. Erről beszéltem. Érthetetlen ez a lelki elhidegülés. Olyan mintha az emberséget is pénzben mérték volna. Senkit nem lett attól jobb ember hogy úgy bántak vele gyerekkorban mint kutyával. A magyar politika még a szeretet is kiírtotta az emberek szívéből.

2021. jan. 13. 23:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!