Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudnád tolerálni, ha a gyereke...

Tudnád tolerálni, ha a gyereked egy roma-val kötné össze az életét?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
100%
De, például az, hogy a kisebb, de kézzelfogható dolgok ellopása (legyen szó bármilyen bőrszínű tolvajról), kevésbé elfogadott, mint pár milliárd forinté.
2021. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
36%
A milliárdok ellopása sem elfogadott, csak hogy ennek semmi köze a kérdéshez, egyedül te hoztad fel, mert politikailag frusztrált vagy. Ha már mindenáron politizálni akarsz, akkor ne térj el a tárgytól, és beszélj például a miskolci fészekrakó programról. ;-)
2021. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem én hoztam fel, hanem a másik válaszadó.

Ha nem értetted meg, hogy mi köze a témához, az a te problémád.

2021. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
4%
Akkor egy géniusz helyett kettő van a kommentszekcióban, fantasztikus! :) Az, hogy ti azzal próbáljátok védeni a ci.gánybűnözést, hogy a politikusok többet lopnak, nagyjából egy 16 éves kamasz vitakultúrájának felel meg.
2021. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 A kérdező kommentje:

Az hogy valaki összeköti az életét egy romával, annak mi köze a politikához főleg az egészségügyhöz?

Nagyon eltértünk a tárgytól!

2021. jan. 11. 21:30
 56/77 anonim ***** válasza:
83%
Rohadtul nem érdekelnek a tüntetések, diktatúrázni meg értelmes ember nem diktatúrázik ebben az országban, és öröm látni, hogy a totálisan debilségre utaló de gyúúúúúrcshányozás is előkerült (amit több, mint tíz év után a szánalmas kategória). Hidd el, sajnos vagyok épp elég tájékozott mind a politikában, mind a közéletben, nem egy közeli ismerősöm és családtagom az e.ü. miatt halt meg (kórházi fertőzések). Illetve talán azon is érdemes lenne elgondolkodni, világ szinten lakosságarányosan miért van nálunk olyan kirívóan sok koronás halott, amennyi van... Jah bocs, ezen már gondolkozni kellene, a lényeg, hogy BAZ megyét vízionálod magadnak, közben állítom, hogy nem is ott laksz, de még csak arra se jártál...
2021. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbálunk védeni semmit semmivel. Soha, sehol nem írtunk még csak hasonlót sem. Nem baj, megszoktuk már, ritka a nem funkcionális analfabéta rasszista.

Kérdező, azért én nem álszenteskednék itt, amikor te írtad ki ezt a kérdést:D Nagyon jól tudtad, hogy ez lesz a vége.

2021. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
0%

#56


Miskolci vagyok, de ne zavarjon. Kettőnk (hármunk) közül nem én nem láttam még cigust ;-)


Ja, tudom, ti nem védetek semmit, nem is ti hoztátok fel az egészségügyet, és a politikát. Nem is írtkáltok ide orbitális hülyeségeket. Nem is léteztek.


Amúgy hogy jön a témához, hogy hány koronás halt meg?

2021. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként vicces, hogy van, aki fideszezéssel vádol, lesz.rom az összeset, és politikusokat írtam, nem x párt politikusait kifejezetten. Érdekes, ki mit lát ebbe is bele...
2021. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem látod az e.ü. és a korona összefüggését, akkor tényleg tárgytalan az egész. :)


Amúgy de, egyik legjobb barátom is cigány, és laktam én meg a nyolcban. Ennyit erről. Nem kell előítéleteskedni, akkor talán nem lesz neked sem rossz tapasztalatod!

2021. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!