Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudnád tolerálni, ha a gyereke...

Tudnád tolerálni, ha a gyereked egy roma-val kötné össze az életét?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
93%

#59


Ja, nem fideszeztél explicit, csak épp a politikai vezetést fikáztad, hogy miért nem költenek többet egészségügyre. És mivel a fidesz van hatalmon 10 éve, nem nehéz kitalálni, hogy kikre célzol. Egyébként nem "elmúltnyócéveztem", csak tájékoztattalak arról, hogy ebben az országban a lopások 90% az EU-s pénzeket érinti (amiből az egészségügy nem kap Gyurcsányék miatt).


#60


A cigók és a korona között nincs összefüggés (ahogy a cigók és az eü) között sem, de ne zavarjon. Rajtatok kívül senki nem beszélt itt ezekről a dolgokról. Én is ismerek normális cigót, de a 95%+ NEM ilyen.

2021. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hogy @59-es látott-e már, mindenesetre én igen, le is írtam, kettővel tíz éve vagyunk barátságban. Nyilván ismertem nem normálisakat is, velük értelemszerűen nem barátkoztam. Évekig jártam a Hős utca előtt is villamossal. Az alkeszekhez, drogosokhoz meg nem mentem oda ismerkedni még egyszer sem. Lehet jobban tettem.

De, mi védünk valakiket, méghozzá azokat a normális embereket, akiket egyes rasszista bunkók teljesen ismeretlenül ítélnek el. Nem a bűnözőket védjük, mint azt te állítottad korábban.

Nem, valóban nem mi hoztuk fel, hogy "a legtöbb cigány nem normális", egy olyan témához, amihez semmi köze, hogy milyen a legtöbb, mert nem róluk van szó, hanem a kevésről.

2021. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
46%

#62


Nem, nem a kevésről van szó, hanem hogy elfogadnánk-e egy cigót a gyerekünk mellé.

2021. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
46%
Hányszor is írtam már le ugyanezt korábban? Össze kéne számolnom. Na még egyszer.: Hogy jön ide, hogy a többség milyen, amikor nem a többségről van szó?
2021. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a mi?? Akik nevében beszélsz? "Védünk"
2021. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
75%

"Mi", a normális emberek.


Kezdem unni, tehát, még egyszer:

"Szerinted mégis mi a francról szólnak ezek a kérdések? Biztos a telepi, börtönviselt srácot hozza majd haza az egyetemista az értelmiségi szüleinek, mi, véletlenül sem azt a "kevés kivételt"?"

"De ez nem is lényeges. Azt áruljátok el, hogy a "nem fogadnám el, hát milyen büdös, nhnxhxn" mondataitok hogyan férnek össze azzal, hogy elismeritek, nem mindenki ugyanolyan? Mivel jelen esetben a fennálló egyetlen különbség egy cigány és egy nem cigány között legfeljebb külsőleges lenne, és mégis fenntartjátok a "nem fogadnám el, kitagadnám, szomorú lennék", stb. pofátlanságokat, az tökéletesen megfeleltethetővé teszi személyeteket a "rasszista" fogalmával."

"Hogy jönnek ide az arányok? Személyekről van szó, nem statisztikáról. Ha összegyűjtesz 100 cigányt és 100 osztrákot, akik közül kiválasztasz találomra egy-egy embert, nagyobb az esélye, hogy az osztrák "normális" lesz(ennek a kifejezésnek még mindig nincs megadva a jelentése ebben a kontextusban), de az ismerkedés nem így működik."

2021. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
69%
Maga mindent kétszer mond, mindent kétszer mond? 😂
2021. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
36%
#66: 👍👍👍
2021. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
100%

@66


A nagy számok törvényének ehhez semmi köze, mivel ez nem egy többszörösen elvégzett kísérlet. Legfeljebb azt lehetne mondani, hogy nagyobb a valószínűsége, hogy nem normálisat választ, de, mint már írtam, és mint minden átlagos eszű ember kilogikázhatja, ez IS hülyeség lenne, mivel az ismerkedés nem úgy működik, hogy egy reprezentatív mintából véletlenszerűen kisorsolunk valakit. Eleve az a szűk kör marad csak meg, akivel hasonló körökben mozognak, azaz kiesik gyakorlatilag az összes telepi, drogos stb.(már persze ha a gyereked nem valamelyik ezek közül). A végén az jön ki, hogy egy értelmiségi nagy valószínűséggel értelmiségit választ.

2021. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és én a helyedben nem használnám az "egyszerű matematika" kifejezést, mert alapvető valószínűségszámítási és szociológiai ismereteid sincsenek.
2021. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!