Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen lehet a megítélése a...

Milyen lehet a megítélése a következő szülinapi köszöntésnek?

Figyelt kérdés

Szülinapomon "sírig tartó boldogságot" kívánt a fiam(44F).

Lelkileg ez rosszul esett, amikor szóvá tettem,hogy ezzel megbántott, magyarázkodott, sőt meg is sértődöt!

Bizonyára érzékenyebb vagyok az átlagnál (életem során elég sok trauma ért, kemény nevelésben volt részem), ezért érzem a köszöntést bántónak.

74F



#születésnap #Köszóntés
2021. jan. 14. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Ne láss bele többet, mint ami.

Szerintem ez ennyit jelent, hogy légy boldog amíg meg nem halsz. Tehát egész hátralevő életed legyen boldog.

2021. jan. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Hát, nem hiszem, hogy direkt emlékeztetni akart volna közelgő halálodra, de ettől függetlenül eléggé taplóra sikeredett ez a köszöntő. Én megértem, hogy szarul esett, de ne haragudj rá sokáig.
2021. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Régen ez megszokott köszöntő volt. Légy boldog, amig csak élsz.
2021. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem azt mondta, hogy hamar kerülj a sírba

Hanem életed végéig boldogságot...ebben nem érzek semmi rosszat

2021. jan. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
#2 -es. Te normalis vagy?!
2021. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Felénk ez tipikus esküvői jókívánság (is) nálad évtizedekkel fiatalabb ifjú párok felé. Nem érzek benne semmi sértőt.
2021. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen normális jókívánság! CSAK ANNYIT jelent, hogy EGÉSZ ÉLETEDBEN boldog légy!
2021. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarsz boldog lenni a sírig, vagy mi?! Nem értem.
2021. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjon, de ennyi idős létére nagyon gyerekesen viselkedik. Ez az egyik legszebb köszöntés, mert egész életére boldogságot kívántak Önnek. Az pedig csak kifogásnak tűnik, hogy milyen volt az eddigi élete. Mindenkinek nehéz, főleg a maga fiának.
2021. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi bántó nem volt. A kákán keresed a csomót.

Ha tényleg sok trauma ért életedben, annál inkább meg kéne becsülnöd idős korodban azokat, akik melletted vannak. Ha keresed az ürügyet, hogy min sértődhess meg, elérheted, hogy utolsó éveidben senki se nyissa rád az ajtót. Gondolom, azt nem szeretnéd.

2021. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!