Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak? 20/L

Szerintetek mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés

Itt a történet: Nagyon fiús ruhákat hordtam eddig, ami miatt rengeteget veszekedtem Anyuval, Apuval is. Folyton szoknyákat, csinos ruhákat vettek nekem, amiket soha nem vettem fel, és ez csak még több vitát szült.

Most eljutott egy újabb szintre ez az egész. Apa bezárta a szekrényemet, benne a kényelmes ruháimmal, amiket szeretek, és csak ezeket a szoknyákat, ruhákat, szerintük csinos felsőket hagyták meg nekem, amiket kénytelen vagyok felvenni, ha nem akarok meztelenül vagy pizsamában járni az utcán.


Most mit csináljak? Nem az én stílusom az egész, nem érzem jól magam így, ők viszont láthatóan kényszerítenek erre és nem engednek belőle. :(



2021. jan. 22. 08:40
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
14%

Miért nem szereted a nőies ruhákat? Biztos vannak közte szép, kényelmes darabok. Nem lehet hogy tudat alatt szégyenled a nőiességed?



Ettől függetlenül gáz amit a szüleid csinálnak.

2021. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé korlátolt szülök, ne érts félre. Valószínüleg meleg-fóbiájuk van.
2021. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
43%
"Nem tudok elmenni, még nagyon tőlük függök sajnos, mert még tanulok. Meg nem is szeretnék elmenni, mert alapvetően szeretem őket" - akkor meg ne "sírj". Ha már eléggé kellemetlen lesz számodra a helyzet, akkor lépsz.
2021. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%
20 évesen még nem tudsz kiállni magadért? :(
2021. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
73%
nem minden 20 éves egyforma turbógyakoris .
2021. jan. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Azért nem szeretem őket, mert olyan furán érzem magam bennük. A szoknyától, mintha alul nem lennék felöltözve.


Próbálok kiállni magamért, de ők döntenek jelenleg, és a tisztelet irántuk azért megvan bennem.

2021. jan. 22. 09:35
 17/37 anonim ***** válasza:
61%
Ez kiesik a tisztelet témakörböl, konkrétan korlátozzák az életedet. Valószinüleg ök nevelték beléd azt az értékrendet is, amitöl egy szoknyában nem érzed magad felöltözve rendesen. egyébként a harisnya-szoknya páros ugyanúgy felöltöztet alul is. vannak kimondottan vastag téli szoknyák is, vannak bö nöies szabású nadrágok, felsök. Mi lenne ha kompromisszumot kötnétek, és legközelebb együtt mennétek el ruhát venni édesanyáddal? Bementek egy nöi ruhaboltba, és biztosan találsz nöies és kényelmes laza ruhákat.
2021. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Ha ezt csinálnánk is mindenképp szoknyában kéne járnom, ez biztos.
2021. jan. 22. 09:54
 19/37 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos ők viszont nem tisztelnek téged. Ha nem akarod a szekrényt tönkre tenni, akkor marad az, hogy új ruhákat veszel (majd újra, amint eltüntetik azt is), pizsamában jársz vagy apád nadrágjait veszed fel.
2021. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:
63%
Én a másik véglet vagyok, én a visszafogottabb, de csinos női ruhákat szeretem, és soha nem tudnék egy bőgatyában és sima pólóban kimenni az utcára. Anyukámnak soha nem jutott eszébe korlátozni engem, még a góth korszakomban sem amikor csak feketék és csipkét hordtam kb. Próbálj meg minnél jobban önállósodni, és húzzátok meg a határokat, akár néha szólogass be anyukádnak hogy nem áll valami előnyösen neki ez a szoknya, vagy valami. Meg fogja tanulni szerintem.
2021. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!