Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak? 20/L

Szerintetek mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés

Itt a történet: Nagyon fiús ruhákat hordtam eddig, ami miatt rengeteget veszekedtem Anyuval, Apuval is. Folyton szoknyákat, csinos ruhákat vettek nekem, amiket soha nem vettem fel, és ez csak még több vitát szült.

Most eljutott egy újabb szintre ez az egész. Apa bezárta a szekrényemet, benne a kényelmes ruháimmal, amiket szeretek, és csak ezeket a szoknyákat, ruhákat, szerintük csinos felsőket hagyták meg nekem, amiket kénytelen vagyok felvenni, ha nem akarok meztelenül vagy pizsamában járni az utcán.


Most mit csináljak? Nem az én stílusom az egész, nem érzem jól magam így, ők viszont láthatóan kényszerítenek erre és nem engednek belőle. :(



2021. jan. 22. 08:40
1 2 3 4
 31/37 Savlekotő ***** válasza:
71%
Télen szoknyara kényszerítenek,nem baj majd ekéznek h miért lettél te is meddő,mint a divatos mai nőcik.. Ha meg kiraknád te is amid van apád tuti nem örülne annak se,20 évesen meg rettegsz tőlük,mert fogyatékosra neveltek..
2021. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Savlekotő ***** válasza:
100%
Előző mintha az a ruhán múlna külsőségeken hogy valakinek milyen a nemi identitása. Ha meg nőies lenne te lennél az első aki ler----bancozná mert ad magára,mert hát minden csinos nő egy r banc..
2021. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
24%
Nem én mondtam. De egyetértek.
2021. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
A nőies ruha nem feltétlenül csak a szoknya, te meg csak arról beszélsz. Csak nézz szét az utcán, szinte alig fogsz látni szoknyás lányokat, legtöbben testhezálló farmerben, vagy valami ilyesmiben vannak.
2021. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Dobald ki az o ruhaikat..

Aztan menj el diakmunkara vasarolj magadnak ami tetszik es zard le a szekrenyt. Elkepesztoek a szuleid..

En eleg konzervativ vagyok, biztosan nekem se tetszene ha a lanyom fiunak oltozne, de szembe is kopnem magam ha egy 20 eves felnottet probalnek nevelni, plane igy .🤦‍♀️ Mar reges reg elmultak azok az idok amikor anyadeknak beleszolasuk lehetett abba hogy te hogy oltozol. Akar tetszik nekik akar nem, el kell fogadniuk hogy te ilyen vagy, es egy szoval se lenne szabad hogy bantsanak, mert a gyerekukkel valo jo kapcsolatnal nem szabadna hogy fontosabbak legyenek a ruhak. 🙁

2021. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
35%

Amugy meg tenyleg cink hogy nem alssz ki magadert 20 evesen, igy ne is vard hogy valaha az lesz ami neked jo, mindig oket kell nezned es jarhatsz ha esik ha fuj szoknyaba.

Olah ciganyok a szuleid amugy?

2021. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

24. (23. vagyok)


Amit a szülei csinálnak vele, az agresszió. Keményen.


Amilyen az adjon isten...


De ennyi erővel, ha az anyjának van nadrágja, vágja szét az összeset, mert hát nőietlen, bazz.


(Ma ilyen agresszív kismalac vagyok, bocs.)

2021. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!