Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Heti 20.000 forint egy egyetem...

Heti 20.000 forint egy egyetemistának elég vidéki nagyvárosban?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy ebben nincs benne a benzinpénz, telefonszámla, rezsi és havi egyszer a szülők televásárolják neki a hűtőt, fagyasztót, tárolót (pipere holmik, tisztító szerek) kb 50 ezer forint értékben.

Havonta egy hétvégén van otthon a családi házban, tehát az étkezéseket magának oldja meg, mert az nem opció, hogy visz otthonról annyit, amennyi a hét feléig elég. De pl. húst, köreteket, tésztákat nem kell vennie, mert vesznek a szülők, szóval csak a friss dolgokért szükséges boltba mennie, pl. joghurtért, gyümölcsökért, péksüteményért.


2021. jan. 26. 22:17
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
96%
Simán elég.
2021. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
27%
Ja, hogy nincs benne? Akkor félreolvastam.
2021. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
86%
Ez kényelmesen elég 1 embernek. Csak abból indulok ki,hogy mi heti 10-15 ezret költünk két főre ,és mindig bőven van,változatos,egészséges kaja.
2021. jan. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
39%
És ? Miért ne lehetne ez a mérvadó ?? Ameddig tanul ne dolgozzon csak alkalmi munkát ha belefér a szakmája mellett ! Addig pedig a szülő tartja el ugyanúgy, azért mert valaki betölti a 16-ot nem kell dolgozni így is fog eleget, szórakozni meg had szorakozzon....erre vannak ezek az évek !
2021. jan. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz, én heti 5-7 ezret szoktam kapni. Simán kifutja az 1 hetet. De ez egyén függő, hogy kinek milyen igényei vannak.
2021. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
9%
Attól függ, szűkösen akár elég is lehet. Egyetemistaként azért ennél többet költöttem, de akkor még bulizni is lehetett rendesen meg étterembe járni, nem úgy mint mostanság. Így, hogy nincsenek bulik talán még ki is lehet jönni ennyiből.
2021. jan. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk én a szülői támogatás mellett dolgoztam is 16 órában/hét, szóval emiatt futotta mindenre. 26-os voltam.
2021. jan. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez az összeg elég sok zsebpénz. Ha minden egyéb kiadását is ebből rendezné, akkor is elég kell lennie. A lakbért kivéve a rezsit, kaját, tisztasági cuccokat ebből vetetném vele, úgy maradna ez az összeg, de enélkül felezném, vagy félretenném neki egy részét, ha megengedhetem magamnak.
2021. jan. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
94%
Én is havi 80-at kaptam egyetemistaként, plusz a koleszdíjat (tavaly végeztem, úgyhogy még nem torzította el nagyon az infláció). Úgy, hogy én az összes kaját, tisztítószert, stb. magamnak vettem, havi 60-ból kijöttem (kicsit szorosabbra húzott nadrágszíjjal), havi 80 szerintem sima.
2021. jan. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk felnőtt emberként 3 főre ennyi az étel. Ne mondd, hogy miért nem tanultam. 2 diplomàs ugyan,de egészségügyi vagyok. Csóró szar, mi?
2021. jan. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!