Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Heti 20.000 forint egy egyetem...

Heti 20.000 forint egy egyetemistának elég vidéki nagyvárosban?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy ebben nincs benne a benzinpénz, telefonszámla, rezsi és havi egyszer a szülők televásárolják neki a hűtőt, fagyasztót, tárolót (pipere holmik, tisztító szerek) kb 50 ezer forint értékben.

Havonta egy hétvégén van otthon a családi házban, tehát az étkezéseket magának oldja meg, mert az nem opció, hogy visz otthonról annyit, amennyi a hét feléig elég. De pl. húst, köreteket, tésztákat nem kell vennie, mert vesznek a szülők, szóval csak a friss dolgokért szükséges boltba mennie, pl. joghurtért, gyümölcsökért, péksüteményért.


2021. jan. 26. 22:17
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még így is több, mint fair. :l
2021. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
57%
Lol, nekem egy hónapra nem volt 80 ezrem, pedig én abból fizettem a bérletet, koleszt, kaját, ruhát... :D
2021. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!