Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy nyomozzam ki, honnan van...

Hogy nyomozzam ki, honnan van a lányom számláján több, mint 500 ezer forint?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemre jár. Pénzt mindig mi adunk neki, a rezsijét is fizetjük, eddig 2-3 hetente elmentem hozzá, televásároltam a hűtőt, kamrát. Otp Junior kártyája van, még gimis korában csináltattuk neki, így tudtam a PIN kódot, meg a netbankos belépéshez szükséges dolgokat. Igen, néha ránéztem, hogy mire költ, ami szerintem normális dolog. Decemberben még nem volt rajta ekkora összeg, pár tízezer volt rajta. Utána januárban megváltoztatta az azonosítót és a jelszót is, és hiába kértem, hogy adja meg majd, azóta is halogatja. Most itthon volt hétvégén, és rendet akartam rakni az asztalán, ott volt egy halom blokk és papír, gondoltam kidobom őket. Előtte megnéztem, mik azok, és volt egy bizonylat, hogy pénzt vett le, és még mennyi maradt a számlán... Kérdeztem, hogy mennyi pénze van még, mennyit adjunk, ha megy vissza Pestre, mondta, hogy elbulizta most, nincs a számláján sok. Szóval hazudott. Legutóbb is volt egy kiakadása, mert belenéztem a pénztárcájába, és hogy mit kutatok én a cuccai között, fejezzem be azonnal. Pedig csak rendet raktam benne, sorba rendeztem a kártyákat, egy helyre tettem az aprót.


A bankba hiába mennék be, semmire nem mennék, mert a lányom elmúlt 18. A telefonja, gépe jelszavas. A pesti barátnőit nem ismerem, az itthoniakkal már kb egy éve nem tartja a kapcsolatot.



2019. febr. 18. 17:09
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
37%
Legvaloszinubb, hogy prosti. Nezz korbe a rosszlanyok.hu oldalon, lehet megtalalod
2019. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
91%
Nem csodálom,hohy nem mondja meg.
2019. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
92%

Jobb is, hogy jelszavas mindene. Méghogy rendet raksz a pénztárcájába meg a pénzét rakosgatod és kutatsz utánna.....


Gratulálok

2019. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
42%
„Dolgozik” egyetem mellett.
2019. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
85%

Mióta kap tőletek pénzt és mennyit?

Abból nem spórolhatta?

2019. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 grafno ***** válasza:
10%
Lehet egyetem mellett vállal plusz munkát is.. Nem hiszem, hogy kitudod nyomozni. Figyeltesd valakivel. Kérdezz rá az összegre. Nem láttad ebankon azt, hogy ki utalt rá?
2019. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
91%
Te jó ég, hagyd békén, ne turkálj a cuccai közt, rohadtul nem normális, hogy nyomozol utána és még a tárcájába is belenézel! Ha normális lennél akkor talán olyan lenne a viszonyotok, hogy elmondaná neked, honnan van a pénz. Mi honnan tudnánk? Kérdezd meg tőle, ha ennyire kíváncsi vagy.
2019. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

De mindent megkap tőlünk, nyilván ésszerű keretek között. Sosem vagyunk vele szigorúak, nincs oka titkolózni. Arra sem, hogy bármilyen olyan munkája legyen, ami elítélendő lenne. Nem is volt soha könnyűvérű, a gimi alatt 2 barátja volt, pedig többen udvaroltak neki. Nem akarom elhinni, hogy bármi ilyesmibe képes lett volna belemenni.



Mindigis kapott pénzt, nem dolgozott soha. Amit akart, arra kapott. Szóval sosem volt az, hogy megszorult volna anyagilag.


Gondoltam arra, hogy esetleg nagyszülőktől kapott pénzt, de egyikőjük sem adott volna neki ennyit. Főleg nem most így, karácsony után.

2019. febr. 18. 17:18
 9/57 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem elég egyértelmű. Azért kér többet, hogy minél többet félre tudjon tenni. Lehet hogy eldöntötte magában, hogy mondjuk heti ötezret félretesz. Az azon felüli pénzt elbulizta, ezért kért többet, hogy ne a megtakarítást kelljen felélje. Én örülnék neki, ha megtakarítana, akár így is. Persze ha neked nem hiányzik a pénz. Ja és keress magadnak életet, ne a lányod cuccait piszkáld, bunkóság
2019. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem undorító dolog kutakodni a lányod után. Főleg hogy elmúlt 18 éves.
2019. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!