Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 30 év felettiek, milyen...

30 év felettiek, milyen gyakran látogatjátok a szüleiteket?

Figyelt kérdés
Én havonta egy hétvégét töltök náluk.
2021. febr. 2. 11:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
80%
Egy városban élünk, 15 perc kocsival, nagyon időszakfüggő, mennyit találkozunk. Ha nagyon el vagyok havazva, akkor van, hogy 2-3 hónapig sem találkozunk. Telefonálni általában minden második héten szoktunk. Ha ráérek akkor van hogy hetente átnézek,de ez a ritkább. Születésnapokat náluk szoktuk ünnepelni, akkor ott maradunk egész délután.
2021. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
Hetente 1-2x, de közel laknak. Van unoka is, neki is kell hogy lássa a nagyszüleit.
2021. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
Naponta, mert ott dolgozom, ahol laknak.
2021. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
700km-re vagyunk egymástól, így csak évszakonként 1-2 hét, de ők jönnek hozzánk, tehát ha úgy vesszük akkor soha:D
2021. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak apukám van, 30km-re lakik, én hetente 2x megyek hozzá a párommal. Egyszer egy hétköznap délután, és a hétvége egyik napját szinte teljesen ott töltjük.

Olyankor sütünk, főzünk, szerelnek vagy onnan dolgozok. Egyedül él, szeretünk is nála lenni, úgyhogy amíg megtehetjük ez így lesz.


Viszont párom a szüleivel nincs jó kapcsolatban, oda is általában én nyösztetem, hogy látogassuk meg őket. Ez kb 3-4 havonta 1x történik meg és közben sem beszélnek telefonon szinte soha, míg én apummal naponta egy 5 percre azért szoktam beszélni.

2021. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomék messzebb laknak, ha tehetjük, kéthetente megyünk, a hétvégét ott töltjük. 2-3 naponta beszélünk velük telefonon. Az én szüleim kb 10 km-re laknak, minden nap beszélünk telefonon, de csak kéthetente találkozunk hétvégén egyik nap, vagy ha szükséges, akkor hétköznap is este (ha segítség kell, vagy valami)
2021. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam: mármint ha nekik segítség kell
2021. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám a szomszédban lakik így kb.heti 3-4 alkalommal találkozunk. Anyósék is közel laknak,de oda heti egyszer megyünk,mert meg mindenki dolgozik,akkor érünk rá. Apám 250 km-re lakik, évente egyszer,nyári szabi alatt megyünk pár napra.
2021. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
5 percre laknak tőlem kocsival, úgyhogy sűrűn, vasárnapi ebéd az mindig megvan, hét közben is sokat vagyok ott mert oda mennek pl. a leveleim meg néha leadom náluk a kutyát ha hosszabb időre megyek el otthonról:)
2021. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Látogasd, ahányszor csak jól esik, és amennyi igényed van rá. Nincs erre szabály.
2021. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!