Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig normális ha a szülő...

Meddig normális ha a szülő nézi a gyerek telefonját?

Figyelt kérdés

Meddig normális ha az anya nézi a gyerek telefonját? Lassan 18 éves vagyok és előfordul hogy anyum belen néz a facebookomba vagy a messenger üzeneteimbe. Régen tudta a facebook kódom de megváltoztattam amiért nagyon mérges volt . Raktam kódot a telefonomra amiert szintén mérges volt de akkor se mondom meg a kódot. Es igy egy ideig nem tudta megnézi a telomat de most a telefonom szarakszik és nem müködik rendesen a ki-be kapcsoló gombja. Es neha nem tudom lezárni és ilyenkor be van kapcsolva ugye . Es ha lerakom a telom valahova anyum simán belenézeget. Régen még simán volt hogy facebookon az én nevemben megosztott dolgokat. Ha egy 10-14 évesnek megnézi a szülő a telefonját az oké de én 18 eves vagyok. Es szerintem ha 25 évesen itthon laknék akkor is megnézné.

Es nem eleg hogy az én üzeneteimet nézegeti még apumét is nézegeti . Mar régebben is megnézte de mostmár nem élnek együtt és még tudja a jelszavát apámnak és neha belép a facebookjába. A hugom telojaba is belenéz hogy mit beszél a kis barátaival . De mondjuk ő meg csak 9 . Őt megertem . Bátyám telojába is belenéz aki 19 ezt is megértem egy kicsit mer ő az a fajta akire néha muszáj rá nézni.

És a pénztarcámba kabát zsebembe is simán bele nyúl anyu. Hogy Megnézze mennyi pénzt költöttem. De az a pénzert én megdolgozok mert dolgozok és ez a pénz is az ő kartyájára megy es nem engedi hogy legyen sajátom.

Lehet én látom rosszul a dolgokat de szerintem ez nem oké

Velemény??



2021. febr. 3. 20:50
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
58%
A fiam 13 éves. Most lett sajàt telefonja
2021. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mondták már, de most hogy nem tudod rendesen lezárni a telefonodat, alkalmazás zárban nem gondolkoztál még? Így ha véletlen feloldva is marad a telefon, az appokba nem tud belépni.
2021. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

#40

Nem vagyok gyámság alatt.

Es még nem vagyok nagy korú de 3 hónapon mulva már annak számitok. De akkor se változna semmi. Es igen igazad van ha lenne egy 10 év körüli gyerekem akkod lehet én is ránéznék

De megbeszélném vele a dolgokat . Mert tényleg vannak olyan dolgok amik 10 év körüli gyereknek nem való. De en már bőven nem annyi vagyok

2021. febr. 4. 16:02
 44/57 A kérdező kommentje:

#42 Éppen az elobb raktam szinte mindenemre alkalmazás zárat .

Alig várom hogy eszre vegye :)

2021. febr. 4. 16:03
 45/57 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagy, ha jól tudom fel is jelenthetnéd ezért. Legyen mindig nálad a telefonod, és ne törődj vele ha hisztizik a jelszócsere miatt. Idővel majd belenyugszik, hogy nem követheti nyomon minden lépésedet.

Kérdezd meg tőle, fordított esetben ő hogy érezné magát, ha te átolvasnád az üzeneteit?

2021. febr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%

#30

"... majd ha lesz barátom is akkor abba is belenéz majd hogy mit beszélgetek majd a csávommal?"


Nem, nem akar majd a telódba belenézni. A gyertyát akarja majd tartani, hogy tuti jól lássa, mit csináltok az ágyban!


Bocs kérdező. Nem tudok újat irni, már mindent leirtak az előttem lévők, és egyetértek velük: anyudnak nem kellene belenézegetnie a dolgaidba - nem csak a telefonba, hanem sehova, ami a tiéd.

2021. febr. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezt is látja, úgyhogy óvatosan. Szerintem csinálj álnéven egy Facebook regisztrációt.
2021. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Nem szerencsere ezt nem látja nem ismeri ezt az oldalt. És köszi a válaszokat 😊
2021. febr. 25. 08:49
 49/57 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság odahaza azóta?
2021. okt. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Bekövetkezett amit sejtettem es amiket itt mondtak. Lett barátom és nem egyszer előfordult hogy bele nézett abba is. És apámmal a beszélgetéseket is meg kell mutatnom neki . (Nincsenek együtt már apámmal). És most az elöbb meg pont azon idegeskettem hogy a fiókomba matatott és megette az ajándékba vett csokit . Szovaaall nem sok változott😂😂
2021. okt. 6. 16:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!