Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg a volt...

Hogyan értessem meg a volt férjemmel, hogy nem a legjobb gondolat, ha egy egész hétvégét szeretne az új barátnőjével és a gyerekekkel tölteni?

Figyelt kérdés
Nem áskálódni akarok, sőt! A mostani barátnője nagyon kedvesnek tűnik, igaz eddig csak telefonon beszéltünk. Attól tartok, hogy a gyerekek és az én egész hétvégés jelenlétem nagyon sok lenne neki. Én azt tanácsoltam az exemnek, hogy csak rövidebb ideig, úgymond bemutató jelleggel találkozzon a hölgy a gyerekekkel, mert félek, hogy nagyon ki fog borulni tőlük.Tudja, hogy vannak velük problémák, de nem hiszem, hogy az exem mindenbe beavatta volna...
2021. febr. 4. 19:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző, elolvastad a kérdezőt a válaszok közt? A gyerekek autisták. Nem lehet őket kirángatni a megszokott környezetükből, mert kiborulnak. Nem úgy, ahogy egy átlagos kisgyerek a rosszabb napjain, hanem úgy istenigazából. Az apuka ezért töltötte a láthatásokat eddig úgy, hogy odament hétvégére. A jelek szerint nem rossz a viszonya az ex-szel, és az ex is jól áll az új barátnőhöz, ha azon aggódik, hogy kiborul a gyerekektől. Egy rosszindulatúan hozzáálló ex bekészítené a popcorn-t erre. Az apuka nem szeretne elmaradni a gyerekei életéből úgy sem, hogy ők mások. Persze ha új felesége és további gyerekei lesznek, az autista kisfiúk meg nagyobbak, akkor ez a hétvégézős ott-alvás már életszerűtlen lesz, valószínűleg egyéni látogatásokra fog korlátozódni a dolog. Remélhetőleg legalábbis, és nem arra, hogy végleg kikopik az életükből. Arra kell bátorítani, hogy továbbra is töltsön időt a gyerekeivel, nem arra, hogy idővel lelépjen. Autista gyerekekkel a hagyományos láthatás, hogy elviszi, nem fog működni.
2021. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
46%
Valamit nagyon tudhat ez a pali...
2021. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Savlekotő ***** válasza:
73%
A csaj futva fog menekülni ebből.
2021. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Na mi újság azóta?
2021. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!