Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van közületek, akinek élnek a...

Van közületek, akinek élnek a szülei, de beadták nevelőotthonba?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 14:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Én 3 évesen kerültem intézetbe, mert bántalmaztak a biológiai szüleim. Miután bekerültem, le is mondtak rólam, soha nem látogattak, nem is tudom, mi van velük és élnek-e még egyáltalán.
2021. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Milyen érzés, illetve nem volt-e vágyad megkeresni őket?
2021. febr. 6. 14:43
 3/23 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak a hangnemet, csak kíváncsi voltam hogy befolyásolja a egyén életét, illetve meg akarják-e keresni a szülőket. Remélem nem a pimasz viselkedésed miatt adtak be!
2021. febr. 6. 15:15
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik középiskolai osztalytarsam volt nevelőotthonban kb egy éves korától. Anyukája nagyon fiatalon szült, 14 vagy 15 éves volt. Nem mondott le rola az anyukája, látogatta sűrűn, csak nevelni nem tudta leginkább anyagi okok miatt. A lány mindig nagyon szépen beszélt róla, soha nem volt semmi neheztelés benne, legalábbis sosem tűnt úgy.
2021. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező!


Az első és a 3. valaszado nem ugyanaz....

2021. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Gondoltam, általánosságban mondtam, hogy ha ilyen gyermekem lenne, beadnám...
2021. febr. 6. 15:21
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

"Gondoltam, általánosságban mondtam, hogy ha ilyen gyermekem lenne, beadnám..."


Hát te sem vagy teljesen tisztában azzal, milyen gyereket nevelni. Ezzel a hozzáállással nem kellene gyereket vallalnod

2021. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, Te is nevelő otthonban nevelkedtél?

Szerintem, ne mások válasza folyásolja be a döntéseket. Biztos megvan az oka annak, hogy ha beadtak valakit...rossz anyagi helyzet/lakhatási körülmények stb.

Ha meg szeretnéd keresni őket, akkor tedd meg, legalább 1x az életben. Én biztos megtenném l, csak azért is hogy megkérdezzem, hogy miért adtak be. Úgy gondolom, hogy van egy elfogadható válasz, ők is arra ami miatt így cselekedtek. Ha meg nincs, akkor egy igazi szemetek.

Tégy úgy, ahogy jónak látod. :)

2021. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#9, nem ott nevelkedtem, csak felmerült bennem, meg lehet-e ezt bocsátani a szülőknek vagy mi az oka...
2021. febr. 6. 15:25
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Szóval csak csámcsogni akar a kérdező a mások baján.
2021. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!